Judo

Agata Perenc
1

Judo: wysokie miejsca Agaty Perenc i Katarzyny Kłys w rankingu olimpijskim

Agata Perenc już po raz czwarty w bieżącym roku stanęła na podium zawodów Pucharu Świata. W Rumunii dżudoczka Polonii Rybnik zajęła trzecie miejsce.

2015-06-10 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Dwie dżudoczki Polonii Rybnik wezmą udział w igrzyskach europejskich

Polski Komitet Olimpijski ogłosił skład na I Igrzyska Europejskie, które w dniach 12-28 czerwca odbędą się w Baku. W stolicy Azerbejdżanu zobaczymy dwie dżudoczki Polonii Rybnik.

2015-06-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Adrian Wala, trener Artur Kejza i Anna Borowska
6

Kolejny sukces naszych dżudoków. A. Borowska i A. Wala młodzieżowymi mistrzami Polski!

W miniony weekend na rozgrywanych Kątach Wrocławskich Mistrzostwach Polski Młodzieży (zawodnicy urodzeni w latach 1993-1994) nasi judocy zdobyli dwa złote medale!

2015-05-21 00:00 Autor: ww
2

Judo: Agata Perenc brązową medalistką Grand Prix w Zagrzebiu

W pierwszym dniu (piątek) Grand Prix w Zagrzebiu wystąpiły dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Agata Perenc (kat. wag. 52 kg) i Anna Borowska (kat. wag. 57 kg). W drugim (sobota) do rywalizacji przystąpiła Katarzyna Kłys.

2015-05-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
7

Znakomity występ dżudoków Polonii Rybnik w mistrzostwach Polski

W klasyfikacji medalowej mistrzostw Polski seniorów w judo Polonia Rybnik zajęła drugie miejsce. Tytuły mistrzowskie obronili Katarzyna Kłys i Piotr Kuczera.

2015-04-26 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Judo: złote medale dwóch weteranów i jednego juniora młodszego

W miniony weekend dżudocy Polonii Rybnik z powodzeniem walczyli na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

2015-04-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MP juniorów w judo: Piotr Kuczera i Julia Kowalczyk ze złotymi medalami

Podczas mistrzostw Polski juniorów w judo dwa złote medale wywalczyli reprezentanci Polonii Rybnik.

2015-04-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Grand Prix w judo: Agata Perenc trzecia w Samsun

Kolejny międzynarodowy sukces rybniczanki Agaty Perenc!

2015-03-27 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: brąz A. Perenc! „Po kontuzji nie ma śladu i wszystko zmierza w dobrym kierunku”

Dżudoczka Polonii Rybnik, Agata Perenc, zajęła trzecie miejsce w zawodach Otwartego Pucharu Europy (European Judo Open Women) w austriackim mieście Oberwart.

2015-02-16 00:00 Autor: Adam Doliba