Ju jitsu Rybnik

Dwa medale Pauliny Szumskiej w mistrzostwach Europy!
2

Sukces rybniczanki Pauliny Szumskiej na Krecie. Zawodniczka Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wywalczyła dwa medale w mistrzostwach Europy młodzieżowej federacji JJIF!

2019-10-27 20:06 Autor: bf
Dwa medale Kacpra Wieczorka w Ju Jitsu German Open
0

W międzynarodowych zawodach Ju Jitsu German Open bardzo dobrze zaprezentował się Kacper Wieczorek z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2019-10-14 21:15 Autor: ad
Rybniczanie z medalami mistrzostw Polski w ju jitsu
1

W dniach 28-29 września w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu. W imprezie nie mogło zbraknąć zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2019-10-01 23:20 Autor: ad
Pracowite miesiące Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego. Martyna Wowra i Wiktoria Lechowicz w złotej drużynie!
1

W ostatnich tygodniach zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego startowali w wielu zawodach. Zdobyli w nich sporo medali.

2019-06-05 20:13 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: złoto i srebro w Paryżu
0

Zawodnicy Academia Gorila Rybnik, Robert Henek i Karolina Chłobuszewska, wywalczyli medale podczas turnieju we Francji.

2019-05-03 11:06 Autor: jd
Grad medali Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego
0

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego rywalizowali w Krakowie i Kuźni Raciborskiej.

2019-04-18 15:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ju jitsu: dobry start zawodników RKJJS w Jeleniej Górze
1

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wzięli udział w I Pucharze Polski Ju Jitsu w Jeleniej Górze 2019.

2019-02-06 11:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Sztuki walki: pracowita końcówka roku RKJJS
0

Reprezentanci Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego nie narzekają na brak zajęć.

2018-12-06 17:14 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
MŚ w ju jitsu: srebrne medale w Malmö
0

W mistrzostwach świata seniorów w ju jitsu w Szwecji srebrne medale zdobyły zawodniczki klubów z Rybnika.

2018-11-28 23:03 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ju Jitsu Fight Night 3: rybnicki klub widowiskowo świętował 10 lat działalności
0

W sobotę w Zespole Szkół Sportowych w Rybniku odbyła się gala sportów walki – Ju Jitsu Fight Night 3. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 10-lecia działalności Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2018-11-11 20:40 Autor: jd