Jarosław Fajkis

Anna Mroszczak z trenerem Arturem Fajkisem
1

Szermierka: historyczny medal A. Mroszczak

Anna Mroszczak wywalczyła pierwszy medal w historii rybnickiej szermierki w szpadzie dziewcząt podczas Mistrzostw Polski młodzików.

2011-06-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Finałowa 8 - chłopcy rocznik 99-01, 3. miejsce Jarosła Fajkis, 6. miejsce Jakub Kołodziej
1

A. Mroszczak i J. Fajkis trzeci w „Rybnik Cup”

W IX Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „Rybnik Cup" w szpadzie dziewcząt i chłopców 2011 dobrze spisali się zawodnicy Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2011-05-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak na pierwszym stopniu podium w Krakowie
3

Szermierka: Anna Mroszczak najlepsza w kraju

Anna Mroszczak została najlepszą młodziczką w kraju w szpadzie dziewcząt.

2011-03-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak - 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju z Okazji Dnia Edukacji Narodowej.
1

Szermierka: A. Mroszczak wyrasta na liderkę

Anna Mroszczak wygrała w Ogólnopolskim Turnieju szermierczym z Okazji Dnia Edukacji Narodowej.

2010-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Finaliści turnieju kat. dzieci - II miejsce Ryszard Kałuziński, VIII miejsce Jarosław Fajkis
0

Szermierka: II miejsce R. Kałuzińskiego

W III Memoriale Jerzego Janikowskiego dobrze spisali się szpadziści RMKS-u Rybnik.

2010-04-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak zajęła we Wrocławiu 3. miejsce
2

Szermierka: podium tylko dla A. Mroszczak

W turnieju Challenge Wratislavia walczyli szpadziści RMKS-u Rybnik. Tylko Anna Mroszczak stanęła na podium.

2010-04-07 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak na drugim stopniu podium
1

Szermierka: emocje w finale

Młodzi szermierze z Rybnika walczyli w Ogólnopolskim Turnieju Muszkieter Trophy.

2010-03-23 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe