Jan Furlepa

ROW 1964: w piątek przyjedzie wicelider z Opola
3

Przed piłkarzami ROW-u kolejny ciężki mecz w walce o utrzymanie w II lidze. Tym razem do Rybnika przyjedzie wicelider, Odra Opole.

2017-04-04 23:30 Autor: Adam Doliba
4

Dariusz Dźwigała nowym trenerem piłkarzy ROW-u?

Jak podaje portal 90minut.pl, nowym trenerem Energetyka ROW Rybnik ma zostać Dariusz Dźwigała. Jego asystentem ma być Filip Surma.

2014-06-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Marek Krotofil
2

Marek Krotofil najlepszym piłkarzem ROW-u w I lidze. Zgadzasz się z tą opinią? Weź udział w sondzie!

Poprosiliśmy 10 osób o wybranie najlepszych piłkarzy ROW-u w sezonie 2013/2014. Najwięcej punktów uzbierał Marek Krotofil. Teraz Wy macie szansę wypowiedzi w specjalnie przygotowanej sondzie!

2014-06-11 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Energetyk ROW: porażka w Grudziądzu na pożegnanie z I ligą (wideo - zobacz skrót meczu)

W ostatnim meczu w tym sezonie piłkarze ROW-u przegrali na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 1:2.

2014-06-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl, lajfy.com
29

Koniec marzeń o utrzymaniu. Energetyk ROW żegna się z I ligą (wideo - zobacz skrót meczu)

Mało kto przypuszczał, że tylko przez jeden sezon rybniccy piłkarze będą cieszyć się grą na zapleczu ekstraklasy. Po przegranej z Chojniczanką Chojnice 1:4 Energetyk ROW spada do II ligi.

2014-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Energetyk ROW: pozostały dwie kolejki. Czy zdarzy się cud?

Do zakończenia sezonu piłkarskiej I ligi pozostały dwie kolejki. W ostatnich meczach Energetyk ROW Rybnik zmierzy się z Chojniczanką Chojnice i Olimpią Grudziądz.

2014-05-28 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW tylko zremisował z Puszczą. Szanse na utrzymanie coraz mniejsze (wideo - zobacz skrót meczu)

Po dramatycznym meczu Energetyk ROW Rybnik zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1. Piłkarze trenera Jana Furlepy mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie w I lidze. Sytuacja w tabeli jest jednak bardzo trudna.

2014-05-25 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko, ad
16

Porażka z Kolejarzem. Trudna sytuacja piłkarzy ROW-u (wideo - zobacz skrót meczu)

Po czterech meczach bez porażki Energetyk ROW Rybnik uległ na własnym boisku Kolejarzowi Stróże 1:2.

2014-05-22 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Energetyk ROW wygrał w Ząbkach! Bezpieczna strefa coraz bliżej (wideo - zobacz skrót meczu)

W 30. kolejce I ligi rybniczanie wygrali wyjazdowy mecz z Dolcanem Ząbki 2:0. Gole dla ROW-u zdobyli Daniel Feruga i Kamil Kostecki.

2014-05-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
11

Lider poległ w Rybniku! Piłkarze ROW-u pokonali GKS Bełchatów (wideo - zobacz skrót meczu)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z GKS-em Bełchatów 2:0 i nadal liczy się w walce o utrzymanie w I lidze. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Feruga. Na szczęście tuż przed przerwą gola zdobył Mariusz Muszalik, a po zmianie stron prowadzenie podwyższył Idrissa Cisse.

2014-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba