II liga koszykówki

Dąbrowianie po dogrywce przerwali zwycięską serię koszykarzy MKKS-u Rybnik (wideo)
0

Koszykarzom MKKS-u Rybnik nie udało się przedłużyć serii trzech zwycięstw. Rybniczanie na własnym parkiecie przegrali z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

2018-01-14 19:28 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS Rybnik: wyśmienity początek rundy rewanżowej
0

W pierwszych trzynastu kolejkach II ligi koszykarze z Rybnika wygrali tylko dwa razy. Z kolei w rundzie rewanżowej mają na swoim koncie już trzy zwycięstwa!

2018-01-07 22:59 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik sprawił sobie prezent na święta
0

Znakomity start rundy rewanżowej zaliczyli koszykarze MKKS-u Rybnik. Po wygranej w Krakowie z TS Wisłą, w czwartek podopieczni Łukasza Szymika po bardzo dobrym meczu pokonali jednego z faworytów ligi, drużynę MCKiS Jaworzno.

2017-12-22 21:18 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS: po 10 latach do Rybnika wrócił Piotr Konsek
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik zanotowali kolejne dwie porażki i spadli na przedostatnie miejsce w tabeli II ligi. Do zespołu dołączył nowy zawodnik, Piotr Konsek.

2017-12-11 19:22 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dwie porażki MKKS-u. Z Pogonią przyjdzie przełamanie?
0

W meczu 12. kolejki II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzą się w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z Pogonią Ruda Śląska. Będzie to kolejna szansa dla rybniczan na przełamanie się. W ostatnim czasie gra wygląda lepiej, ale brakuje zwycięstwa.

2017-11-23 19:52 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: MKKS Rybnik przegrał pod Wawelem
0

W 8. kolejce II ligi koszykarze z Rybnika przegrali wyjazdowe spotkanie z Cracovią 1906 Szkoła Gortata Kraków.

2017-11-07 20:00 Autor: da
Słaby początek sezonu MKKS-u Rybnik
0

W 7. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzyli się w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z SSK Rzeszów.

2017-10-31 16:36 Autor: da
II liga: MKKS Rybnik podejmie SSK Rzeszów
0

W sobotę 28 października o godzinie 18:00 zostanie rozegrana zostanie 7. kolejka II ligi w koszykówce mężczyzn.

2017-10-27 15:37 Autor: Adam Doliba
MKKS Rybnik ograł na wyjeździe faworyta
0

Koszykarze MKKS-u Rybnik sprawili ogromną niespodziankę wygrywając w 2. kolejce drugoligowych zmagań w Jaworznie z tamtejszym MCKiS-em, faworytem rozgrywek

2017-10-02 22:54 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS vs. Wisła: dogrywka na inaugurację II ligi
0

Na inaugurację rozgrywek II ligi grupy C koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali po dogrywce z Wisłą Kraków.

2017-09-25 20:45 Autor: Adam Doliba