Koszykówka: po pierwsze zwycięstwo. RMKS podejmie Niepołomice

Przed koszykarkami RMKS Rybnik trudny weekend. W sobotę w swojej hali zagrają z Ikarem Niepołomice. Dzień później rybniczanki pojadą na rewanż do Niepołomic.

2020-02-21 13:20 Autor: tora
Fatalna trzecia kwarta. RMKS przegrał w Krakowie
0

W miarę wyrównana gra w pierwszej połowie to za mało, aby RMKS mógł myśleć o wywiezieniu dobrego rezultatu z Krakowa. Koszykarki z Rybnika przegrały z Wisłą Canpack Kraków 46:65, choć do przerwy traciły tylko sześć punktów.

2020-02-15 10:14 Autor: tora
Koszykówka: przegrana RMKS w Bochni
0

Nie było niespodzianki w meczu osłabionego RMKS Rybnik z niepokonaną w fundzie finałowej drużyną Contimax MOSiR Bochnia. Rybniczanki przegrały w niedzielę na wyjeździe 49:87.

2020-02-09 21:00 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: zespołowa gra nie wystarczyła na Kraków
0

W pierwszym meczu rundy rewanżowej finału A RMKS Rybnik przegrał na wyjeździe z KK UR Kraków 63:74. Rybniczanki dobrą grą zespołową starały się zniwelować brak w składzie liderki – kontuzjowanej Agaty Majki. Sztuka się udała, ale na liderki tabeli było to za mało.

2020-02-03 17:23 Autor: tora
Koszykówka: niewiele zabrakło do wygranej. RMKS Rybnik – Wisła Canpack Kraków 59:63
0

Po zaciętym meczu koszykarki RMKS Rybnik przegrały w sobotę na własnym boisku z Wisłą Canpack Kraków 59:63. Wpływ na porażkę w dużej mierze miała kontuzja kluczowej zawodniczki Agaty Majki.

2020-01-19 09:05 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: lider z Krakowa był za silny. Słabość RMKS w rzutach wolnych
1

Mecz z KK UR Kraków był do wygrania. Trudno jednak myśleć o zwycięstwie nie trafiając we własnej hali 18 rzutów wolnych. RMKS zaczyna rundę finałową II ligi od przegranej 52:65.

2020-01-05 08:47 Autor: Tomasz Raudner
RMKS: czas na finały. W sobotę przyjeżdża lider z Krakowa
2

Od dwóch spotkań we własnej hali rozpoczną udział w finale A 2 ligi koszykarki RMKS-u Rybnik. Już 4 stycznia rybniczanki zagrają z najlepszą drużyną Grupy II – KK UR Kraków.

2020-01-02 22:43 Autor: tora
Koszykówka: udany rewanż RMKS i awans z drugiego miejsca do finałów
0

Cenne zwycięstwo odniosły koszykarki RMKS Rybnik w ostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu. Wygrały z Pogonią Ruda Śląska 76:53 z nawiązką rewanżując się za porażkę w pierwszym meczu i z drugiego miejsca awansowały do rundy finałowej.

2019-12-21 22:23 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: planowa wygrana w Wiśle. W sobotę RMKS zagra mecz kluczowy dla fazy finałowej
0

W niedzielne popołudnie rybniczanki rozegrały ostatni mecz wyjazdowy przed rundą finałową. W Wiśle pokonały ISWJ 81:65. Po pierwszej wyrównanej kwarcie w kolejnych dwóch RMKS wypracował kilkunastopunktową przewagę, którą utrzymały do końca meczu.

2019-12-16 22:11 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: piorunująca końcówka dała RMKS zwycięstwo z Katowicami
0

To był prawdziwy mecz walki, kto wie, czy jak dotąd nie pojedynek sezonu w Rybniku. Po emocjonującej walce RMKS Rybnik pokonał w niedzielę AZS UŚ Katowice 62:53.

2019-12-08 20:57 Autor: Tomasz Raudner