Najlepszy strzelec ROW-u w minionym sezonie, Daniel Feruga, podpisał kontrakt z Miedzią Legnica.

2014-06-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl

Marek Krotofil najlepszym piłkarzem ROW-u w I lidze. Zgadzasz się z tą opinią? Weź udział w sondzie!

Poprosiliśmy 10 osób o wybranie najlepszych piłkarzy ROW-u w sezonie 2013/2014. Najwięcej punktów uzbierał Marek Krotofil. Teraz Wy macie szansę wypowiedzi w specjalnie przygotowanej sondzie!

2014-06-11 00:00 Autor: Adam Doliba
29

Koniec marzeń o utrzymaniu. Energetyk ROW żegna się z I ligą (wideo - zobacz skrót meczu)

Mało kto przypuszczał, że tylko przez jeden sezon rybniccy piłkarze będą cieszyć się grą na zapleczu ekstraklasy. Po przegranej z Chojniczanką Chojnice 1:4 Energetyk ROW spada do II ligi.

2014-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW tylko zremisował z Puszczą. Szanse na utrzymanie coraz mniejsze (wideo - zobacz skrót meczu)

Po dramatycznym meczu Energetyk ROW Rybnik zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1. Piłkarze trenera Jana Furlepy mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie w I lidze. Sytuacja w tabeli jest jednak bardzo trudna.

2014-05-25 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko, ad
16

Porażka z Kolejarzem. Trudna sytuacja piłkarzy ROW-u (wideo - zobacz skrót meczu)

Po czterech meczach bez porażki Energetyk ROW Rybnik uległ na własnym boisku Kolejarzowi Stróże 1:2.

2014-05-22 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Lider poległ w Rybniku! Piłkarze ROW-u pokonali GKS Bełchatów (wideo - zobacz skrót meczu)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z GKS-em Bełchatów 2:0 i nadal liczy się w walce o utrzymanie w I lidze. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Feruga. Na szczęście tuż przed przerwą gola zdobył Mariusz Muszalik, a po zmianie stron prowadzenie podwyższył Idrissa Cisse.

2014-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Sensacja w Łęcznej! Energetyk ROW pokonał wicelidera (wideo - zobacz skrót meczu)

Takiego wyniku w Łęcznej chyba nikt się nie spodziewał! Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry! Warto dodać, że rybniczanie od 62 minuty grali w osłabieniu.

2014-04-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
36

Klęska w derbach Śląska! Energetyk ROW rozbity przez GKS (wideo - zobacz bramki)

Na stadionie przy ul. Gliwickiej piłkarze ROW-u Rybnik przegrali z GKS-em Katowice aż 0:4.

2014-04-17 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Po pół roku Energetyk ROW w końcu zwycięski! „W Rybniku jeszcze nikt nie wywiesił białej flagi” (wideo)

Piłkarze ROW-u odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Po dwóch golach Cisse i jednym Sobczaka wygrali oni z Okocimskim Brzesko 3:0.

2014-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

W 22. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na własnym boisku z Flotą Świnoujście 1:1. Gola dla rybniczan z rzutu karnego strzelił Danie Feruga. Wyrównał, również z „jedenastki”, Piotr Kieruzel. Warto dodać, że decydująca o remisie bramka padła w doliczonym czasie gry!

2014-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba