RMKS Xbest Rybnik: cenna wygrana ze Ślęzą, super mecz 15-letniej rybniczanki
0

Ósme zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach I ligi odniosły koszykarki RMKS Xbest Rybnik. W poniedziałek pokonały u siebie PZU Ślęzę MOS II Wrocław 87:53, odrabiając z nawiązką straty z Wrocławia. - Pokonaliśmy bezpośredniego sąsiada w tabeli, na 95 proc. zapewniając sobie miejsce w playoffach - mówił trener Adam Rener. Świetną zmianę dała najmłodsza w drużynie, 15-letnia Klaudia Keller, zdobywając 13 pkt i 7 zbiórek.

2023-01-23 23:00 Autor: Tomasz Raudner
RMKS Xbest Rybnik podejmie w środę Eneę AZS Poznań
0

W najbliższą środę 9 listopada RMKS Xbest Rybnik zagra na własnym parkiecie z Eneą AZS II Poznań. Spotkanie I ligi koszykówki kobiet rozpocznie się o godz. 19.00.

2022-11-08 11:21 Autor: tora
RMKS Xbest Rybnik - z Liderem w sobotę koszykarki zagrają o pierwsze zwycięstwo w domu
0

W sobotę w 5. kolejce 1 Ligi koszykówki kobiet RMKS Xbest Rybnik we własnej hali powalczy o drugie zwycięstwo w sezonie, a pierwsze domowe powalczy z Liderem Swarzędz.

2022-10-29 08:49 Autor: tora
Koszykówka, I liga: RMKS xBest Rybnik zaprasza na domową inaugurację sezonu
0

Już w najbliższą sobotę 8 października pierwszy raz w tym sezonie przed domową publicznością zaprezentują się koszykarki RMKS xBest Rybnik. W meczu I ligi zmierzą się z Dijo Maximus Kąty Wrocławskie.

2022-10-07 10:13 Autor: red
W niedzielę mecz sezonu! RMKS XBEST Rybnik walczy o utrzymanie w I lidze
0

Tak się potoczył debiutancki sezon RMKS XBEST Rybnik na parkietach I ligi, że decydujący o utrzymaniu mecz będzie zarazem ostatnim meczem rybniczanek w sezonie. I ten mecz odbędzie się w niedzielę 13 marca w Rybniku. Zapraszamy gorąco do dopingowania koszykarkom w hali w Boguszowicach.

2022-03-12 18:51 Autor: tora
RMKS XBEST Rybnik z szóstym zwycięstwem w I lidze. Decydująca o utrzymaniu batalia w niedzielę
2

RMKS XBEST Rybnik wykonał zadanie i pokonał na własnym parkiecie ostatnią drużynę I ligi PZU Ślęza II MOS Wrocław 70:63. Wrocławska młodzież, mimo że dotąd nie wygrała ani jednego meczu w sezonie, zmusiła rybniczanki do maksymalnego wysiłku. W niedzielę mecz sezonu dla RMKS XBEST Rybnik – zagra z Citronexem Basket Zgorzelec. Wygranie tego meczu różnicą co najmniej dwóch punktów pozwoli rybniczankom zrealizować cel sportowy w debiutanckim sezonie w I lidze, mianowicie utrzymać się.

2022-03-08 22:32 Autor: tora
Gorzów wypunktował RMKS XBEST Rybnik
1

RMKS XBEST Rybnik przegrał 51:58 z Eneą ASZ AJP II Gorzów Wlkp. Porażka komplikuje sytuację rybniczanek w tabeli. Nie mogą być pewne utrzymania w I lidze.

2022-02-27 19:25 Autor: tora
RMKS Xbest Rybnik wygrywa 5. mecz w I lidze. Horror z happy endem w Boguszowicach
0

Rybniczanki przegrywały już 9 punktami, ale zdołały wrócić do gry, odrobiły straty i w ostatnich minutach dwiema trójkami wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca. Wynik 60:59 wprawił w euforię kibiców w hali w Boguszowicach. RMKS Xbest Rybnik pokonał wyżej notowaną ekipę Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i odniósł piąte zwycięstwo w I lidze.

2022-01-22 19:49 Autor: Tomasz Raudner
RMKS XBEST postraszył w Lesznie
0

Bardzo dobra trzecia kwarta sprawiła, że RMKS Xbest Rybnik zmniejszył straty z 20 punktów do 5, ale to nie wystarczyło do wywiezienia zwycięstwa z Leszna. Ostatecznie w sobotę rybniczanki przegrały 69:86.

2022-01-15 21:48 Autor: tora
Koszykówka: dobre dwie kwarty RMKS Xbest to za mało na lidera
0

Przez dwie pierwsze kwarty rybniczanki toczyły wyrównany bój z przewodzącą w tabeli drużyną z Krakowa. Jednak katastrofalna trzecia kwarta i kontuzja Pauliny Majdy, podstawowej rozgrywającej sprawiły, że AZS Politechnika Korona Kraków pokonała RMKS XBEST Rybnik 76:43.

2021-12-19 19:40 Autor: tora