Grzegorz Adamczyk

Młodzicy starsi wicemistrzami strefy śląsko-opolskiej
1

Zespół młodzików starszych MKKS-u Rybnik zdobył wicemistrzostwo strefy śląsko-opolskiej w koszykówce chłopców. Podopieczni trenera Grzegorza Adamczyka najpierw zajęli 2. miejsce na Śląsku, gdzie dali się wyprzedzić jedynie zespołowi z Tychów, a następnie w finale strefowym również zajęli 2. miejsce.

2018-04-05 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Od lewej górny rząd: Piotr Kondys, Tomasz Tomanek, Maciej Krakowczyk, trener Łukasz Szymik, Artur Grocki, Patryk Żak, Daniel Sikora, Mateusz Mucha. Dolny rząd: Dawid Ziegler, Edmund Tomko, Rafał Koczy, Szymon Kiśluk, Rafał Królikowski, Daniel Choroba
1

Juniorzy MKKS-u wicemistrzami Śląska. Inne grupy też z medalami

Grupy młodzieżowe MKKS-u Rybnik odniosły w ostatnich dniach kilka znaczących sukcesów.

2014-04-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
MKKS: młodzicy młodsi najlepsi na Śląsku
0

Dużym sukcesem młodzików młodszych MKKS-u Rybnik (rocznik 2000/2001) zakończyły się rozgrywki w tej kategorii wiekowej na Śląsku.

2013-04-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MKKS: młodzicy starsi wśród najlepszych w kraju

Młodzicy starsi MKKS-u Rybnik prowadzeni przez trenera Grzegorza Adamczyka wywalczyli 7. miejsce w Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej. Młodzi koszykarze wygrali turniej ćwierćfinałowy i z 2. miejsca w półfinale awansowali do grona ośmiu najlepszych drużyn w kraju.

2011-07-01 00:00 Autor: MKKS Rybnik
MKKS awansował  do finału MP młodzików starszych
0

MKKS awansował do finału MP młodzików starszych

Ogromnym sukcesem zakończył się udział młodzików starszych MKKS-u Rybnik w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski rozgrywanym w Przemyślu.

2011-06-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
MKKS: młodzicy starsi w półfinałach
0

Młodzicy starsi, po nieudanych występach starszych kolegów w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski, zaprezentowali bardzo dobrą grę w turnieju ćwierćfinałowym rozgrywanym w w Rybniku i zakwalifikowali się do półfinału Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

2011-05-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Zdjęcie grupowe młodzików młodszych MKKS-u
0

Młodzicy MKKS-u Rybnik najlepsi na Śląsku

Kolejne medale w rozgrywkach ŚlZKosz zdobyli młodzi koszykarze MKKS-u Rybnik. Po złocie młodzików starszych, srebrnym krążku kadetów i trzecim miejscu juniorów na najwyższym stopniu podium stanęli młodzicy młodsi.

2011-04-23 00:00 Autor: Piotr Majza - dyrektor sportowy MKKS-u Rybnik
Dobry sezon rybnickich koszykarzy
0

Powoli dobiega końca sezon rozgrywkowy 2010/2011 w koszykówce. Sezon, który dla młodych koszykarzy MKKS Rybnik kończy się bardzo dobrze.

2011-04-03 00:00 Autor: Piotr Majza - dyrektor sportowy MKKS-u Rybnik
0

MKKS: dobry start młodzieży

Młodzi koszykarze MKKS-u Rybnik znakomicie rozpoczęli zmagania ligowe. Na półmetku rozgrywek zajmują czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

2010-11-21 00:00 Autor: Piort Majza - MKKS Rybnik
MKKS w finałach śląskich rozgrywek
0

Zakończył się pierwszy etap rozgrywek Śląskiego Związku Koszykówki w kategoriach dziecięco–młodzieżowych.

2010-02-28 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe