Górnik Łęczna

ROW 1964 Rybnik przegrał z Górnikiem Łęczna i jest przedostatni w tabeli II ligi
5

W 20. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:4.

2018-11-24 20:47 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Trzecia porażka piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik. Przy Gliwickiej lepszy Górnik Łęczna
18

Trzeci mecz i trzecia przegrana. Tak fatalnego początku sezonu piłkarze ROW-u 1964 już dawno nie mieli. W 3. kolejce II ligi komplet punktów z Rybnika wywiózł Górnik Łęczna.

2018-08-03 19:54 Autor: Adam Doliba
W piątek ROW 1964 Rybnik zagra z Górnikiem Łęczna
16

W 3. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzą się przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna.

2018-08-02 22:09 Autor: Adam Doliba
10

Sensacja w Łęcznej! Energetyk ROW pokonał wicelidera (wideo - zobacz skrót meczu)

Takiego wyniku w Łęcznej chyba nikt się nie spodziewał! Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry! Warto dodać, że rybniczanie od 62 minuty grali w osłabieniu.

2014-04-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Już dziś Energetyk ROW – Górnik Łęczna: czekamy na pierwsze zwycięstwo!

W niedzielę Energetyk ROW powalczy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Do Rybnika przyjedzie Górnik Łęczna.

2013-09-26 00:00 Autor: Adam Doliba
12

I liga: Energetyk ROW i Miedź nadal bez zwycięstwa (wideo)

W 9. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Legnicy z Miedzią 1:1.

2013-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
ROW z Górnikiem zagra niedzielę 29 września na godzinę 12:30
3

Bez Ciebie nie idę! Eskortuj piłkarzy ROW-u i Górnika

Biorąc przykład z hasła „Bez Ciebie nie idę”, które było bardzo modne podczas EURO 2012, rybnicki klub postanowił pójść tym śladem i zachęcić dzieciaki do wzięcia udziału w meczu nie tylko w roli widza.

2013-09-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Energetyk ROW w Orange Sport: zamiast w piątek zagrają w niedzielę

Zmienił się termin meczu Energetyka ROW Rybnik z Górnikiem Łęczna.

2013-09-17 00:00 Autor: Adam Doliba
Większość jesiennych meczów w roli gospodarza Piast rozegra w Wodzisławiu Śl.
11

I-ligowy Piast coraz bliżej Rybnika

Wszystko wskazuje na to, że występujący w I lidze Piast Gliwice swoje mecze będzie rozgrywał na stadionie MOSiR w Rybniku.

2010-08-24 00:00 Autor: Adam Doliba