Kadeci z Rybnika walczyli w elicie najlepszych zespołów w Polsce!

2012-05-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Historyczny sukces! Kadeci TS Volley w finale MP

W Rybniku został rozegrany półfinałowy turniej o mistrzostwo Polski kadetów. Dzięki dwóm zwycięstwom rybniccy siatkarze awansowali do wielkiego finału.

2012-05-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
TS Volley: złoty medal OOM
0

Siatkarze TS Volley zostali złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2011-05-12 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
MP: kadeci TS Volley awansowali do ćwierćfinału
0

Kadeci TS Volley wygrali turniej 1/8 finału Mistrzostw Polski rozegrany w Wieluniu.

2011-03-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Siatkówka: kadeci TS Volley na medal

W Bielsku został rozegrany turniej finałowy o Mistrzostwo Śląska kadetów. W rozgrywkach ŚZPS w kategorii kadeci wzięło udział 28 zespołów. Cztery spośród nich awansowało do finału, czyli BBTS Bielsko Biała, SK Górnik Radlin, Delic-Pol Norwid Częstochowa i TS Volley Rybnik.

2011-03-05 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley w finale Mistrzostw Polski
0

Siatkarze TS Volley Rybnik awansowali do finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-04-28 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: 3 horrory, 3 zwycięstwa
0

Siatkarze TS Volley wygrali w ćwierćfinale Mistrzostw Polski młodzików. Półfinał imprezy odbędzie się 24 i 25 kwietnia w Rybniku.

2010-04-17 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
TS Volley: dobra gra, pewny awans
0

W Rybniku został rozegrany jeden z turniejów 1/8 finału Mistrzostw Polski młodzików.

2010-03-25 00:00 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik