Energetyk ROW Rybnik

3

Mandrysz show! Energetyk ROW w końcu zwycięski

Po trzech meczach bez zwycięstwa Energetyk ROW w końcu wygrał. Bohaterem spotkania z MKS-em Kluczbork był Paweł Mandrysz, który strzelił pierwszego gola, a przy drugim asystował.

2015-04-18 00:00 Autor: Adam Doliba
5

Czas na przełamanie! Energetyk ROW podejmie MKS Kluczbork

Jeszcze kilka tygodni temu mecz ROW-u z MKS-em byłby starciem na szczycie II ligi. Nie tak dawno piłkarze z Rybnika i Kluczborka zajmowali dwa pierwsze miejsca w tabeli.

2015-04-16 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Kryzys trwa. Energetyk ROW poległ w Puławach

Kibice piłki nożnej z Rybnika przecierają oczy ze zdumienia – po wyjazdowej porażce z Wisłą Puławy piłkarze ROW-u spadli na piąte miejsce w tabeli II ligi.

2015-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
Mariusz Muszalik i Marek Krotofil - pierwszy podawał, a drugi strzelił dziś gola
7

Energetyk ROW nie wykorzystał szansy na objęcie fotela lidera

W 24. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali u siebie z przedostatnim Górnikiem Wałbrzych.

2015-04-04 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
5

W sobotę Energetyk ROW zagra z przedostatnim w tabeli Górnikiem

Cztery mecze i tylko 4 punkty – rybniccy piłkarze słabo rozpoczęli rundę wiosenną II ligi. Kibice wierzą, że statystyki zostaną poprawione w sobotę w rywalizacji z Górnikiem.

2015-04-01 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Reprezentacja Młodzieżowa U-19: piłkarz ROW-u zagrał przeciwko Gruzji

W dwóch towarzyskich meczach z Gruzją w składzie reprezentacji Polski do lat 19 znalazł się piłkarz Energetyka ROW Rybnik, Sebastian Musiolik.

2015-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: laczynaspilka.pl
4

Energetyk ROW w Stalowej Woli: dwie zabójcze minuty

W 23. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:2.

2015-03-28 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW: niespodziewane zwroty akcji w Pruszkowie. Gol w 93. minucie!

W ramach 21. kolejki II ligi na boisku w Pruszkowie piłkarze ROW-u spotkali się z tamtejszym Zniczem. Po słabym początku wiosny w wykonaniu drużyny Marcina Prasoła ten mecz miał być przełamaniem.

2015-03-22 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
10

Energetyk ROW: dwa mecze i tylko 1 punkt. „Dziś bramka przeciwnika była zaczarowana”

Piłkarze ROW-u fatalnie rozpoczęli rundę wiosenną II ligi. Przypomnijmy, że tydzień temu tylko zremisowali w Górze z Nadwiślanem. Dziś przegrali na własnym boisku z Siarką 0:1, choć prawie całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika. W 21. kolejce oprócz ROW-u punkty straciły również pozostałe drużyny z pierwszej czwórki, czyli MKS, Stal i Rozwój.

2015-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW: w sobotę mecz z Siarką. Gladiator czeka na imię!

Po zimowej przerwie piłkarska II lig wraca do Rybnika! W pierwszym tego roku meczu na stadionie przy ul. Gliwickiej Energetyk ROW podejmie Siarkę Tarnobrzeg.

2015-03-11 00:00 Autor: Adam Doliba