Dominika Bednarek

Koszykówka 3x3: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski do lat 17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski do lat 17 w koszykówce 3x3. W kategorii wiekowej do lat 15 rybniczanki były szóste.

2022-06-21 18:24 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS Rybnik w finale MMP U17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik awansowały do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 17.

2022-04-04 21:29 Autor: Adam Doliba
MMP w koszykówce 3x3: dziewczyny z RMKS-u Rybnik lubią brąz
0

W Ostrowi Mazowieckiej zostały rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3 do lat 17. W imprezie bardzo dobrze spisała się drużyna RMKS-u Rybnik, która zajęła trzecie miejsce.

2021-08-29 22:01 Autor: Adam Doliba
Koszykówka, RMKS Rybnik: Dominika Bednarek w kadrze narodowej U-16
0

Koszykarka RMKS-u Rybnik, Dominika Bednarek otrzymała powołanie na konsultację szkoleniową kadry narodowej do lat 16.

2021-06-10 17:33 Autor: ad
RMKS Rybnik: Dominika Bednarek w kadrze Polski
0

Koszykarka II-ligowego RMKS-u Rybnik, Dominika Bednarek dostała kolejne powołanie na konsultacje kadry narodowej U15.

2020-06-24 19:28 Autor: ad
Koszykówka: Dominika Bednarek powołana na konsultację kadry Polski
0

Koszykarka RMKS-u Rybnik, Dominika Bednarek, weźmie udział w konsultacji szkoleniowej Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U14.

2019-12-07 15:22 Autor: ad
Koszykarka RMKS Rybnik gra z kadrą Polski na turnieju w Słowenii
0

Spory sukces odnotowała Dominika Bednarek, młoda koszykarka RMKS Rybnik. Podczas zgrupowania szerokiej kadry U-14 w Szczyrku zdobyła uznanie sztabu szkoleniowego i została powołana do wąskiej kadry, z którą uczestniczy obecnie w turnieju w Słowenii.

2019-08-14 14:00 Autor: Tomasz Raudner
Koszykarki RMKS-u awansowały do półfinału MP
1

Młodziczki RMKS-u Rybnik wywalczyły awans do półfinałów mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U-14.

2018-04-30 22:28 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: młodziczki RMKS-u mistrzyniami Śląska
0

Młodziczki sekcji koszykówki RMKS-u Rybnik wygrywając ostatni mecz sezonu z MKS-em Czechowice-Dziedzice 107:38 zostały mistrzyniami strefy śląsko-opolskiej w rozgrywkach organizowanych przez Śląski Związek Koszykówki i awansowały tym samym do mistrzostw Polski U-14.

2018-03-21 16:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
5

Najmłodsze koszykarki RMKS-u najlepsze na Śląsku

Koszykarki RMKS-u Rybnik (rocznik 2004 i młodsze) wygrały Puchar Śląska w minikoszykówce.

2015-04-13 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe