Od poniedziałku 2 lipca piłkarze ROW-u 1964 Rybnik są w Kamieniu na obozie przygotowawczym do sezonu 2018/19.

2018-07-04 23:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik vs. Kotwica Kołobrzeg: trzy główki, które dały zwycięstwo
3

W 22. kolejce II ligi piłkarze ROW-u pokonali Kotwicę Kołobrzeg. Kibice w Rybniku oglądali dziś pięć goli. Trzy z nich zdobyli gospodarze – Dawid Bober, Marian Jarabica i Przemysław Brychlik.

2017-03-17 20:03 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik vs. Kotwica Kołobrzeg: „z tyłu postaramy się o kolejne czyste konto”
1

W dwóch meczach rundy wiosennej piłkarze ROW-u wywalczyli 4 punkty i strzelili 4 gole. Jak będzie w starciu z Kotwicą Kołobrzeg?

2017-03-14 23:43 Autor: Adam Doliba
Aktywna gra rybniczan przyniosła efekty. Piłkarze ROW-u wygrali z Olimpią
3

Piłkarze ROW-u, po dobrym spotkaniu, pewnie pokonali Olimpię Zambrów 2:0. Gole zdobyli Dawid Bober i Przemysław Brychlik.

2017-03-10 22:24 Autor: Adam Doliba
Trzy gole D. Bobera, czerwona kartka M. Muszalika i gęsta mgła w starciu ROW-u z Rozwojem
4

Po zaciętym spotkaniu ROW 1964 Rybnik pokonał Rozwój Katowice 2:1. Wszystkie gole, w tym jeden samobójczy, zdobył dziś Dawid Bober. Ostatnie pół godziny rybniczanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce Mariusza Muszalika. W drugiej połowie miała miejsce gęsta mgła. Rozważane było nawet przerwanie meczu i rozegranie go winnym terminie.

2016-11-26 19:26 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna: Dawid Bober wrócił do ROW-u
1

Kontrakty z rybnickim klubem podpisali Paweł Polak i Dawid Bober. Umowę na kolejne dwa lata przedłużył wychowanek ROW-u Szymon Popiela.

2016-07-08 14:07 Autor: Adam Doliba
Energetyk ROW: przygotowani do walki o zwycięstwo
0

W 19. kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik podejmie Orła Babienica/Psary.

2011-04-07 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Rafał Andraszak strzelił Polonii dwa gole.
0

Energetyk ROW: czerwony „Szatko”

W V kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik pokonał na własnym stadionie Polonię Łaziska Górne 3:1.

2010-09-11 00:00 Autor: Adam Doliba
W Gołkowicach na listę strzelców wpisał się m.in. Jan Janik
0

Energetyk ROW: pogrom w Gołkowicach

W swoim pierwszym meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik piłkarze ROW-u bez problemów poradzili sobie z KS 27 Gołkowice.

2010-08-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Grzegorz Bonk czeka na certyfikat z Grecji.
0

Energetyk ROW: dwie wygrane na obozie

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik wrócili z obozu w Kamieniu, w czasie którego wygrali dwa mecze.

2010-08-04 00:00 Autor: Adam Doliba