Najlepszy strzelec ROW-u w minionym sezonie, Daniel Feruga, podpisał kontrakt z Miedzią Legnica.

2014-06-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl

Marek Krotofil najlepszym piłkarzem ROW-u w I lidze. Zgadzasz się z tą opinią? Weź udział w sondzie!

Poprosiliśmy 10 osób o wybranie najlepszych piłkarzy ROW-u w sezonie 2013/2014. Najwięcej punktów uzbierał Marek Krotofil. Teraz Wy macie szansę wypowiedzi w specjalnie przygotowanej sondzie!

2014-06-11 00:00 Autor: Adam Doliba
29

Koniec marzeń o utrzymaniu. Energetyk ROW żegna się z I ligą (wideo - zobacz skrót meczu)

Mało kto przypuszczał, że tylko przez jeden sezon rybniccy piłkarze będą cieszyć się grą na zapleczu ekstraklasy. Po przegranej z Chojniczanką Chojnice 1:4 Energetyk ROW spada do II ligi.

2014-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Energetyk ROW wygrał w Ząbkach! Bezpieczna strefa coraz bliżej (wideo - zobacz skrót meczu)

W 30. kolejce I ligi rybniczanie wygrali wyjazdowy mecz z Dolcanem Ząbki 2:0. Gole dla ROW-u zdobyli Daniel Feruga i Kamil Kostecki.

2014-05-17 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
11

Lider poległ w Rybniku! Piłkarze ROW-u pokonali GKS Bełchatów (wideo - zobacz skrót meczu)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z GKS-em Bełchatów 2:0 i nadal liczy się w walce o utrzymanie w I lidze. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Feruga. Na szczęście tuż przed przerwą gola zdobył Mariusz Muszalik, a po zmianie stron prowadzenie podwyższył Idrissa Cisse.

2014-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba
5

Czy Energetyk ROW pokona kolejnego kandydata do awansu? W sobotę mecz z Arką!

W 28. kolejce I ligi do Rybnika przyjedzie trzecia drużyna w tabeli, Arka Gdynia.

2014-05-01 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

W 22. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na własnym boisku z Flotą Świnoujście 1:1. Gola dla rybniczan z rzutu karnego strzelił Danie Feruga. Wyrównał, również z „jedenastki”, Piotr Kieruzel. Warto dodać, że decydująca o remisie bramka padła w doliczonym czasie gry!

2014-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW rozpoczyna rundę wiosenną. „Trzon zespołu został zachowany”

Już w piątek Energetyk ROW Rybnik rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej. Przed podopiecznymi trenera Marka Wleciałowskiego trudna walka o utrzymanie w I lidze.

2014-03-06 00:00 Autor: Adam Doliba