Błękitni Stargard

II liga: pierwsze zwycięstwo ROW-u 1964 Rybnik w tym roku
9

W 24. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Błękitnymi Stargard 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył Michał Bojdys.

2019-03-16 16:48 Autor: Redakcja
ROW 1964 Rybnik: remis z Błękitnymi Stargard. Kacper Rosa obronił rzut karny
1

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard w meczu 7. kolejki II ligi. Jedynego gola dla rybniczan strzelił z rzutu karnego Jan Janik.

2018-08-26 18:15 Autor: Adam Doliba
Błękitni przerwali dobrą serię ROW-u 1964 Rybnik
0

W meczu 31. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Błękitnymi Stargard 2:3.

2018-05-13 18:55 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik wygrał z Gryfem w Wejherowie po golu w ostatniej minucie! W niedzielę przyjadą Błękitni
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. W niedzielę zmierzą się na własnym boisku z Błękitnymi Stargard.

2018-05-09 21:07 Autor: ad
ROW 1964 uratował remis grając w przewadze
2

W 14. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard, choć dwukrotnie przegrywali.

2017-10-21 15:25 Autor: ad
Szalona końcówka w Stargardzie. Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik ratują remis w ostatnich sekundach
2

Na inaugurację piłkarskiej wiosny rybniczanie zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 2:2.

2017-03-04 15:14 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl, lajfy.com
Piłka nożna: ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie z Błękitnymi Stargard
0

Po pewnym zwycięstwie nad Rozwojem w Katowicach zespół trenera Dietmara Brehmera zanotował porażkę. W 3. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie z Błękitnymi Stargard 1:2. Jedyną bramkę dla zielono-czarnych zdobył Bartosz Slisz.

2016-08-13 10:21 Autor: bf, źródło: row1964rybnik.com