Artur Fajkis

Szermierka: Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) z brązowym medalem mistrzostw Europy do lat 20
2

Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy do lat 20 w Tallinie.

2023-02-26 21:11 Autor: Adam Doliba
Drużynowy Puchar Świata Juniorek w Stambule: złoty medal Alicji Klasik i Kingi Zgryźniak (RMKS Rybnik)
1

Znakomite wieści napłynęły z Turcji! Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik wygrały turniej drużynowy Pucharu Świata Juniorek w szpadzie.

2023-02-05 17:50 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak ze złotem Pucharu Świata Juniorek w Udine
2

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) wywalczyły złoty medal w turnieju drużynowym Pucharu Świata Juniorek w Udine. Trenerem zawodniczek jest rybniczanin, Artur Fajkis.

2023-01-08 21:31 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Alicja Klasik ze srebrem Pucharu Świata juniorek w Hiszpanii
1

Szpadzistka Alicja Klasik (RMKS Rybnik) zdobyła srebrny medal Pucharu Świata juniorek w Burgos.

2022-12-18 14:34 Autor: Adam Doliba
Uroczyste powitanie medalistek mistrzostw świata Alicji Klasik i Kingi Zgryźniak na lotnisku
2

Wczoraj na Lotnisku Chopina w Warszawie uroczyście powitano nasze medalistki mistrzostw świata w szpadzie. Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak dostarczyły nam w ostatnich dniach sporo pozytywnych emocji!

2021-04-14 09:51 Autor: Adam Doliba
Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak na podium drużynowych MŚ juniorek w szpadzie
2

Dziś w Kairze rybniczanki Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak wywalczyły brązowy medal drużynowych mistrzostw świata juniorek w szpadzie.

2021-04-11 20:52 Autor: Adam Doliba
Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak są już w Kairze
3

Rybnickie szpadzistki, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak wraz z trenerem Arturem Fajkisem zameldowały się w Kairze, gdzie odbywają się mistrzostwa świata kadetów (do 17 lat) i juniorów (do 20 lat).

2021-04-08 14:49 Autor: Adam Doliba
Sportowe śniadanie z prezydentem Rybnika
1

Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, spotkał się z rybnickimi sportowcami, aby wręczyć im nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej w 2018 roku.

2019-05-21 22:47 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik dwunasta w mistrzostwach Europy juniorek
3

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik ma za sobą bardzo udany start w mistrzostwach Europy juniorów U-20.

2019-03-04 15:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, z medalem drużynowych mistrzostw Europy
5

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy kadetek U-17 we włoskiej Foggi.

2019-02-27 08:07 Autor: jd, źródło: materiały prasowe