Anna Duda

Pływanie: Anna Duda mistrzynią Polski w kategorii masters
0

W Zatoce Sportu w Łodzi odbyły się mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. RMKS Rybnik reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie Anna Duda, Marlena Stephan oraz Grzegorz Henzel.

2023-11-15 21:32 Autor: Adam Doliba
Pływanie: Anna Duda z siedmioma tytułami mistrzyni Polski w kategorii masters
1

Rybniczanka Anna Duda zdobyła siedem złotych medali Letnich Mistrzostw Polski w pływaniu w kategorii masters.

2023-06-06 14:11 Autor: Adam Doliba
Pływanie. RMKS Rybnik: Anna Duda potrójną mistrzynią Śląska w kategorii masters
0

Pływacy RMKS-u Rybnik wywalczyli indywidualnie siedem medali mistrzostw Śląska w kategorii masters. Aż trzy złote krążki zdobyła Anna Duda.

2023-05-14 18:00 Autor: Adam Doliba
Pływanie. RMKS Rybnik: Anna Duda z nowym rekordem mistrzostw Polski
1

W Poznaniu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Masters w pływaniu. Na starcie stawiło się 450 zawodników z całego kraju i z zagranicy. Nasze miasto reprezentowała Anna Duda z Rybnickiego Młodzieżowego Kubu Sportowego.

2022-12-21 22:55 Autor: Adam Doliba
Pływanie: Anna Duda pobiła 10-letni rekord Polski
0

W dniach 10- 12 czerwca w Olsztynie odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy reprezentowała Anna Duda, która trenuje pod okiem Mirosława Kubisa. Występ rybniczanki zdecydowanie należy uznać za udany.

2022-06-12 17:43 Autor: Adam Doliba
Medalowy weekend rybnickich pływaków
0

W miniony weekend znakomicie zaprezentowali się podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters w Łodzi oraz w Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach, zawodnicy sekcji pływackiej RMKS Rybnik.

2019-11-18 21:36 Autor: źródło tekstu RMKS Rybnik
Rybniczanie pływali do tyłu i pomagali innym
0

W miniony weekend w Krakowie odbyła się niecodzienna forma rywalizacji sportowej, a mianowicie mistrzostwa świata w pływaniu do tyłu. W imprezie wzięli udział pływacy z Rybnika.

2019-09-09 20:01 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: Anna Duda (RMKS Rybnik) trzy razy na najwyższym stopniu podium
0

16-17 marca na pływalni w Tychach zostały rozegrane zawody pływackie w kategorii Masters należące do cyklu Pucharu Polski. Jak co roku w imprezie wystartowała Anna Duda z RMKS-u Rybnik.

2019-03-17 18:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Pływanie: Anna Duda najlepsza na Górnym Śląsku
0

Anna Duda z Rybnika została najlepszą zawodniczką Górnego Śląska w pływaniu w kategorii Masters.

2018-12-10 18:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ratownictwo wodne: Anna Duda (WOPR Rybnik) wicemistrzynią świata w Australii
2

W dniach od 16 listopada do 2 grudnia 2018 roku w Adelajdzie w Australii Południowej odbywają się mistrzostwa świata w ratownictwie wodnym. Wśród ponad 4000 zawodników z 41 krajów znalazła się rybniczanka, Anna Duda, która ma już za sobą rywalizację w kategorii Masters.

2018-11-23 21:45 Autor: jd, źródło: materiały prasowe