Anna Borowska

Judo: A. Perenc i A. Borowska piąte w GP w Hadze
0

Agata Perenc (52 kg) i Anna Borowska (57 kg) zajęły piąte miejsca w ostatnich tegorocznych zawodach międzynarodowych w judo - Grand Prix w Hadze.

2017-11-21 16:18 Autor: ad
GP w Taszkencie: złoto Borowskiej i srebro Perenc
1

Anna Borowska (57 kg) wygrała zawody Grand Prix w judo w Taszkencie. Drugie miejsce zajęła Agata Perenc (52 kg).

2017-10-06 21:06 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w judo: rybniczanie w złotych drużynach
1

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik przyczynili się do wywalczenia przez Czarnych Bytom złotych medali drużynowych mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 18:28 Autor: Adam Doliba
Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski
2

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 00:01 Autor: Adam Doliba
MŚ w judo: Anna Borowska przegrała w dogrywce
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik przegrała w dogrywce karą shido z Amerykanką Marti Malloy w walce eliminacyjnej mistrzostw świata w Budapeszcie.

2017-08-30 21:22 Autor: ad
MŚ w judo: Agata Perenc przegrała w walce o ćwierćfinał
0

Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik odpadła dziś w 1/8 finału mistrzostw świata w judo w Budapeszcie.

2017-08-29 19:38 Autor: ad
Puchar Świata w judo: dziewczyny z Rybnika lubią brąz
0

W ostatnim turnieju kontrolnym przed mistrzostwami świata Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik zdobyły brązowe medale.

2017-07-23 20:49 Autor: Adam Doliba
Judo: Kejza Team Rybnik w Pucharze Polski
0

W Luboniu koło Poznania został rozegrany rozegrany Puchar Polski Seniorów i Seniorek w judo. Trener Artur Kejza zabrał na imprezę swoich najlepszych zawodników. Jak im poszło?

2017-05-30 22:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PŚ w Casablance: P. Kuczera z brązowym medalem
2

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik stanął na najniższym stopniu podium Pucharu Świata African Open w Casablance.

2017-03-19 20:57 Autor: Adam Doliba
PŚ w judo: Anna Borowska najlepsza w Casablance
3

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik wygrała zawody Pucharu Świata w Casablance.

2017-03-18 21:14 Autor: Adam Doliba