Agata Sobkowicz

Ekstraliga futsalu: siódma wygrana rybnickich „Frelek”
0

W 14. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik pokonały przed własną publicznością AZS UJ Kraków. Było to siódme zwycięstwo naszych „Frelek” w tym sezonie.

2024-02-12 21:41 Autor: Adam Doliba
Futsal kobiet: Agata Sobkowicz z golem w Budapeszcie
0

Piłkarka Agata Sobkowicz z TS ROW Rybnik zaliczyła udane występy w reprezentacji Polski w futsalu. Biało-Czerwone w Budapeszcie dwukrotnie okazały się lepsze od Węgierek.

2023-11-22 22:38 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: rzut karny na wagę zwycięstwa
0

Piłkarki TS ROW Rybnik odniosły dziś piąte zwycięstwo w tym sezonie.

2023-10-07 21:01 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet. TS ROW Rybnik: pewna wygrana z Dębem
0

Piłkarki TS ROW Rybnik odniosły czwarte zwycięstwo. Tym razem wygrały na wyjeździe z Dębem Zabierzów Bocheński.

2023-10-01 18:39 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik wyszarpał wygraną z Rolnikiem w 90. minucie. Zobacz zwycięskiego gola! (wideo)
0

W 6. kolejce II ligi w meczu z Rolnikiem Biedrzychowice rybnickie piłkarki wyszarpały zwycięstwo w 90. minucie. Decydującego gola na 2:1 zdobyła Maja Stopka.

2023-09-23 19:14 Autor: Adam Doliba
TS ROW wyszarpał zwycięstwo z Sokołem
0

W 4. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały przed własną publicznością z Sokołem Kolbuszowa Dolna 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

2023-09-11 19:31 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik z pierwszym zwycięstwem. Hat-trick Agaty Sobkowicz
1

Piłkarki TS ROW Rybnik zanotowały pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, wygrywając na wyjeździe z ostatnim w tabeli Respektem Myślenice.

2023-09-03 22:10 Autor: Adam Doliba
II liga. TS ROW Rybnik: remis na początek sezonu
0

Na inaugurację rozgrywek grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały w Kamieniu z Wandą Kraków.

2023-08-28 23:22 Autor: Adam Doliba
Futsal kobiet: imponujący powrót Agaty Sobkowicz do kadry. Jest nowy rekord!
0

Zawodniczka TS ROW Rybnik, Agata Sobkowicz z przytupem powróciła do reprezentacji Polski w futsalu.

2023-06-14 09:07 Autor: Adam Doliba