Agata Perenc

Puchar Europy w judo: brązowy medal Julii Kowalczyk z Polonii Rybnik
0

Brązowy medal Pucharu Europy w Saarbrucken wywalczyła dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk.

2018-07-16 21:44 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ME w judo: rybniczanie odpadli w eliminacjach
0

W mistrzostwach Europy w Tel Awiwie wzięli udział dżudocy z Rybnika. Niestety wszyscy zakończyli turniej na etapie eliminacji.

2018-04-28 18:10 Autor: ad
Dzień Kobiet: te rybniczanki „rządzą” w sieci!
18

Czasy mamy takie, że obecnie wyznacznikiem popularności w świecie polityki, kultury czy sportu jest aktywność i liczba fanów w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Kobiet sprawdziliśmy dla Was, które z rybniczanek i mieszkanek powiatu cieszą się największą popularnością na Facebooku i Instagramie.

2018-03-08 11:31 Autor: Redakcja
PŚ w judo: Anna Borowska druga w Warszawie
1

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata w judo w Warszawie. Piąta była Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik.

2018-03-03 21:24 Autor: Adam Doliba
Judo: A. Perenc i A. Borowska piąte w GP w Hadze
0

Agata Perenc (52 kg) i Anna Borowska (57 kg) zajęły piąte miejsca w ostatnich tegorocznych zawodach międzynarodowych w judo - Grand Prix w Hadze.

2017-11-21 16:18 Autor: ad
GP w Taszkencie: złoto Borowskiej i srebro Perenc
1

Anna Borowska (57 kg) wygrała zawody Grand Prix w judo w Taszkencie. Drugie miejsce zajęła Agata Perenc (52 kg).

2017-10-06 21:06 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski
2

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 00:01 Autor: Adam Doliba
MŚ w judo: Agata Perenc przegrała w walce o ćwierćfinał
0

Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik odpadła dziś w 1/8 finału mistrzostw świata w judo w Budapeszcie.

2017-08-29 19:38 Autor: ad
Puchar Świata w judo: dziewczyny z Rybnika lubią brąz
0

W ostatnim turnieju kontrolnym przed mistrzostwami świata Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik zdobyły brązowe medale.

2017-07-23 20:49 Autor: Adam Doliba
Judo: złoto Agaty Perenc w Bukareszcie i brąz Julii Kowalczyk w Leibnitz
1

Bardzo udany weekend mają za sobą zawodniczki Polonii Rybnik, Agata Perenc i Julia Kowalczyk.

2017-06-06 21:20 Autor: ad, źródło: materiały prasowe