Adrian Kisiel

Uczennice I LO zdobyły srebro w koszykówce 3x3
0

Drużyny chłopców i dziewcząt z I Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku zagrały w finale wojewódzkim w koszykówce 3x3 szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentanci naszego miasta wrócili z zawodów z medalami.

2018-07-08 08:00 Autor: df, źródło: ZS nr 1 w Rybniku
„Powstańcy” najlepsi w mieście w koszykówce 3x3
0

W Parku Tematycznym na terenie rybnickiego Kampusu odbyły się zawody miejskie w koszykówce 3x3 chłopców i dziewcząt. W obu kategoriach zwyciężyły drużyny I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich.

2018-06-14 10:03 Autor: df, źródło: ZS nr 1 w Rybniku
1

Koszykarki I LO najlepsze w Rybniku!

Koszykarki I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich zdobyły mistrzostwo Rybnika i awansowały do finału rejonowego. W nim pokonały ekipę z Żor 42:22 (mecz odbył się 24 lutego). Przed nimi półfinał wojewódzki.

2014-03-16 00:00 Autor: ld
Koszykarze I LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku wraz z opiekunem
1

Koszykarze „Powstańców” drudzy w województwie

Drużyna koszykarzy I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku zdobyła srebrny medal w finale wojewódzkim, który odbył się w katowickim Spodku.

2011-06-01 00:00 Autor: Adam Doliba
ZS nr 1
3

Nauczyciele z ZST najlepsi w siatkówce

Najlepszymi siatkarzami wśród nauczycieli zostali reprezentanci Zespołu Szkół Technicznych im. S. Staszica.

2010-12-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Drużyna I LO. Od lewej stoją: opiekun Arkadiusz Tabacki, Mateusz Swaczyna, Paweł Oszek, Dawid Adamczak, Dawid Węgrzyk, Marcin Klonowski, trener Adrian Kisiel. Poniżej od lewej: Adrian Bogacz, Szymon Wziętek, Michał Cębrzyna, Maciej Niedziałkowski,Łukasz P
1

Koszykarze I LO w finale wojewódzkim

Koszykarze I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śl. awansowali do finału wojewódzkiego szkół ponadgimnazjalnych.

2010-03-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
„Budowlanka” najlepsza w piłce ręcznej
0

W finale miejskim w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych wygrał Zespół Szkół Budowlanych.

2010-03-09 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Koszykarze z I LO ponownie najlepsi w mieście
12

„Powstańcy” najlepsi w kosza

W finale miejskim w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich.

2010-01-29 00:00 Autor: Adam Doliba