zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Veritas 2020-12-03 08:56:50

  Panowie Radni Kiljańczyk i Wiśniewski mieliście cały rok na wymyślenie czegoś lepszego.
  Uważam, że ograniczenie liczby Strażników za bardzo dobre rozwiązanie, zaczynając od Pana Rzecznika. Zapytajcie prywatną firmę, czy stać ją na opłacanie rzecznika dla firmy zatrudniającej 53 osoby. Skoro Straż Miejska jest jednostką Urzędu Miasta to mamy Panią Rzecznik, która wczoraj tak kwieciście opowiadała o sprawach budżetu, funkcjonowania urzędu itp.
  Sprawami ekologii mogą się zająć urzędnicy, a ich etaty znajdą się z uwolnienia etatów Straży Miejskiej. To jest okazja do wzmocnienia stricte działań proekologicznych. Dzisiejsze ekopatrole to zbyt mało, aby kontrolować trucicieli, mając na uwadze skalę problemu do przeprowadzonych kontroli. Uważam, że jest to duża szansa. Pomijam fakt, że nigdy nie spotkałem dzielnicowego Straży Miejskiej na swojej dzielnicy.

 • ~Leoncio Almeida 2020-12-03 08:56:16

  Nie likwidacja tylko reforma. Obecnie straż przyjeżdża na intwerwencję 3 dni po zgłoszeniu śmierdziela. Tam przed wszystkim nie mogą pracować emerytowani grubiorze, którzy nie widzą problemu w tym, że ktoś truje sąsiadów

 • ~dralek 2020-12-03 08:51:56

  ej, dodatkowo zlikwidowac rade miasta. los angeles ma 15 radnych. nas ta bezuzyteczna instytucja kosztuje rocznie ok 5 mln. Wczoraj radny wynglorz chcial likwidowac czujniki smogu, dzisiaj ekopatrol, moze jutro zakomendoruja ze trzeba fotowoltaike sciagac, bo przeciez smogu ni ma, pandemii ni ma, szpitale dzialajo i jest cud, miod i malina

 • ~marekwu 2020-12-03 08:42:43

  Jestem za likwidacją tej instytucji. Dziękuję,do widzenia.

 • ~PogromcaSzkodnikow 2020-12-03 08:22:00

  Rybnik najniebezpieczniejszym miejscem do zycia w Polsce..

  o tym chyba swiadczy jak SM jest nam nieprzydatna.

  Normy czystosci powietrza po godzinie 18:00 przekraczane o 1000%...

  Ludzie sie dusza we wlasnych domach.

  Kazdy jest w stanie pokazac, w ktorym domu SMIERDZIEL spala smieci..

  wystarczy sie autem przejechac i poczuc ten smrud..

  niestety SM wtedy nie ma - wiec po co sa?

  Rybniczanie w sezonie grzewczym ZDYCHAJA przez brak dostepu do czystego powietrza..

  a prezydent Kuczera ma to w nosie.

 • ~Idaho 2020-12-03 06:35:22

  Pan Hutek powinien być cytowany w podręcznikach ekonomii. Stwierdzenie : „zmuszonymi do wypracowywania takich przychodów, którymi mogłyby pokryć wszystkie koszta", jest absolutnie odkrywcze. Może niech się dogadają, że górnicy dojeżdżają na kopalnię ( oczywiście należy im zwrócić za koszty transportu ), przebiorą się, zjadą w jakieś bardziej przytulne miejsce, posiedzą, pobiją członkami, i wyjadą. Wcale nie muszą kopać. Kopanie zwiększy tylko niepotrzebnie koszty. I bezpieczniej będzie. A reszta narodu się na to zrzuci, przecież czasy są takie, że nas stać.

 • ~Andrzej Zygmunt 2020-12-03 06:21:40

  Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i szkoleniowcow z trenerem A. Fajkisem na czele!

 • ~rzyt 2020-12-03 06:11:25

  Nasz smog jest lepszy niż ich smog...

  W Rybniku mamy obecnie smog V klasy; kiedyś takich nie było. Teraz kotły wydmuchiwacze załatwiają problem nadwyżki "hasio".

  Mam III klasę kocioł za płotem i wiem, że tak żyć się nie da. Smród przechodzi przez szczelne okna...

  Na moje uwagi sąsiadka chwali się blaszką z datą produkcji kotła i możliwością palenia przez 5 lat.

  Nie wiem czy ten wpis nie jest moim ostatnim przed zatruciem ;(..
  Dzięki smokowi więcej czasu spędzam w pracy ;))

 • ~sympatykrybnika 2020-12-02 23:58:49

  Sejm wycofał się z wyższych dodatków dla wszystkich medyków walczących z Covid-19, bo BUDŻET TEGO BY NIE WYTRZYNAŁ. A pomocy publiczną dla górnictwa wytrzyma, nawet jeżeli wniosek do Komisji Europejskiej o uruchomienie tejże pomocy publicznej zostanie przyjęty i skierowany do realizacji!!! Czy wiecie ile w nim będzie Green Deal!!!
  Sympatykrybnika nie martw się coś tam opodatkujemy wskaźnik inflacji zwiększymy. Uszy do góry.

 • ~Noname1212 2020-12-02 23:55:46

  Gdyby ktoś chciał posłuchać coś ciekawego, OTWORZYĆ SZERZEJ OCZY NA TĄ SYTUACJĘ, jak ten chomik w masce psychopata Pinokio nasyca się tym na każdej konferencji "RATUJĄC NAS" wpychając do rowu, abyśmy tam zapie*dalali ZA MISKĘ Ryżu to niech sobie posłucha:

  https://youtu.be/Gvg6SKrLEDI

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Na czym Miasto Rybnik powinno oszczędzać?

Oddanych głosów: 3052