zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Adrian Paweł Kobus 2020-03-29 03:49:45

  Aż mi żal was ludzie.
  Nie macie pojęcia co Rafał teraz czuje! Przykro mi że tak się stało a ofiarą jest tak młoda kobieta, oby wyzdrowiała i wróciła do pełnego zdrowia.
  Rafał owszem popełnił Bardzo duży błąd tylko dlaczego pytam?
  To już wam powiem !
  Jak walczył o punkty i zdobywał sukcesy był Bogiem dla wielu z was, teraz piszecie te brednie!
  Nie wy jesteście sądem! Ja pytam dlaczego tak dobrego zasłużonego zawodnika pozostawia się samemu sobie!!! po ciężkim wypadku w którego skutku prawie amputowano mu stopę ! gdzie psycholog? Każdy sportowiec ma za dużo adrenaliny.
  Nie pochwalam jady po alkoholu czy innych środkach, ale proszę was o odrobinę człowieczeństwa!

 • ~Robin Tell 2020-03-29 01:44:02

  Coronawirus - adekwatny nick do członka/zwolennika PiS-u.

 • ~yeti36 2020-03-29 01:09:54

  @lateks przy okazji wrzuca skan czynszu od ojca to się zdziwisz ile płaci , więcej niż w nowych blokach , mowa o samym czynszu za m2.

 • ~yeti36 2020-03-29 01:02:05

  @Lateks dokładnie czynsz goły to 260 zł czytaj ze zrozumieniem , okna też należą do ZGM tak jak cała reszta , to nie jest budynek prywatny. Jak słyszę kogoś że cos mu wyskoczy i musi mieć środki żeby to zrobić w domu prywatnym np, co ? dach ci cieknie to zrób dobrze raz i będziesz miał spokój , jak mieszkasz w domu 200m2 i musisz go ogrzać to płacz bo idzie dużo opału . Teraz pomyśl logicznie ile by wynosił czynsz w bloku za takie mieszkanie 200m2 , to by ci chłopie brakło. Może cię rozwesela ale miyszkom som nie z fatrami , także jak ześ ni ma biegły w pewnych sprawach to sie nie udzielej

 • ~rzyt 2020-03-29 00:32:30

  @Arteks trudno byłoby PIS-owi budować w Rybniku rządzonym przez PO. I Ty tego nie wiesz? Oczywiście Kuczera korzysta z przywilejów tego programu. Przypominam, że Kwaśniewski obiecywał 3 mln mieszkań i za to daliście Millerom szansę w europarlamecie. Jak tak to rozumię na czym polega taplanie się w kałuży....
  Z czasem moje pytania mogą być bardziej sprecyzowane...

 • ~sympatykrybnika 2020-03-29 00:26:53

  Za tą TARCZĄ ANTYKRYZYSOWĄ według prognozy na 2 kwartał 2020:
  dla przemysłu produkcja przemysłowej będzie niższa o 16 punktów % w ujęciu rocznym;
  w usługach oraz w handlu detalicznym i hurtowym niższa o 9 pp dla każdego z sektorów;
  w branży budowlanej spadek o 8 pp;
  w innych obszarach produkcji spadek o 7 pp.

  Nigdy nie doczytywaliśmy do końca na czym polegało QE ale wiemy, że "dodruk" ludzi bierze... :-)
  FED w ciągu tygodnia wydrukował prawie 600 miliardów dolarów, więcej niż w ciągu całej drugiej rundy tzw. luzowania ilościowego (500 mld. w ciągu kilku miesięcy). Dolar słabnie, inni (w tym NBP) drukują, żeby nie stracić lub stracić jak najmniej.
  Jesteśmy na progu globalnej wojny walutowej.
  Wojna walutowa jest wtedy gdy instrumenty polityki pieniężnej mają osłabić kurs swojej waluty i poprawić konkurencyjność eksportu. To co się teraz dzieje nie ma na celu zmiany kursu ale cel jest dużo poważniejszy to walka o gospodarcze przetrwanie.
  W pakiecie pomocowym przeszły różne dziwaczne zapisy, jako żywo niemające nic wspólnego z walką z epidemią czy pomocą dla firm. Np. zapis o arbitralnym odwoływaniu przez premier członków RDS.
  W lutym będziemy mieli w dalszym ciągu wzrost inflacji i potężne problemy z utrzymaniem wzrostu PKB na obecnym poziomie. Zużycie energii w styczniu spadło o 4,4 proc. Produkcja energii spadła o ponad 8 proc. Umocnił się jeszcze import energii, chociaż w styczniu mocno wiało. Były dni, kiedy 20 proc. energii zużywanej pochodziło z wiatru. A pamiętajmy że w grudniu mieliśmy historyczne 19 proc. importowanej energii elektrycznej w naszym zużyciu.
  PKB w I kwartale będzie o 0,3-0,4 p.p. mniej od styczniowego wyniku. PKB może spaść nawet do 2,7-2,8 proc. Zachwiane jest myślenie, że konsumpcja będzie kreowała PKB. Apetyty kreowane przy tym wzroście cen i kosztów funkcjonowania gospodarstw domowych transferami socjalnymi są coraz mniej odczuwalne. Statystyczny emeryt w Polsce ma 17 tys. kredytu komercyjnego. Do tego w grudniu zaciągnęliśmy 46 mld zł dodatkowych kredytów hipotecznych, mieszkanie zdrożało na rynku wtórnym mocniej niż na pierwotnym, średni hipoteczny kredyt to 258 tys. zł. Popatrzmy jak przejadamy naszą przyszłą konsumpcję, bo musimy obsługiwać te kredyty.
  W sposób szczególny będzie nam rosła strefa biedy i skrajnego ubóstwa. Popatrzmy na strukturę wzrostu kosztów utrzymania. Żywność średnio stanowi w tym 25 proc., ale dla najsłabszych gospodarstw więcej. A żywność drożała średnio 7 proc. przy otwarciu polskiego rynku na importowana często niskiej jakości żywność i dramatycznym spadku cen w skupie od rolników.

 • ~lary3333 2020-03-28 23:15:12

  0,49

 • ~Tadeusz Kiełkowski 2020-03-28 23:06:17

  Mieszkam przy obwodnicy. Ruch samochodowy jak nigdy dotąd. Ludzie nie chodzą bo się boją, wolą jeździć samochodami bo tak bezpieczniej. Też tak robię.

 • ~Sirmario Niewiem 2020-03-28 22:59:01

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~rzyt 2020-03-28 22:58:08

  Smog powstaje w rybnickiej przetwórni buraków. Ostatnio mocno wyciskają SokzBuraka.
  Pozdrowienia

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował 10 maja w wyborach prezydenckich?
Oddanych głosów: 1103