zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Chantalle 2018-11-14 03:11:04

  Każda śmierć jest tragedią, ale kiedy umierają ludzie, którzy przecież nadal mogliby żyć, gdyby nie znaleźli się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu, to wydaje się to wówczas szczególnie okrutne.

  I ja dołączam się do kondolencji (*)

 • ~Dintojra 2018-11-13 23:58:37

  @Lucyna Piotr Smolorz
  "Nie będę tłumaczyć komuś kto najwyraźniej nie ma pojęcia o jeździe na motorze"
  Motocykliści może i mają pojęcie jak jeździć na motorze, ale 65% z nich nie ma pojęcia jak jeździć na motorze na DRODZE PUBLICZNEJ !
  Kiedyś przechodziłem przez ulicę Wyzwolenia na wysokości skrzyżowania z św. Antonie (fakt nie po przejściu, ale nie mam w zwyczaju wbiegać komuś przed koła/maskę), gdy wchodziłem na jezdnię motocyklista zjeżdżał z ronda gliwickiego, a gdy byłem w połowie jezdni to już mi pokazywał jak bardzo boli go głowa wymownie uderzając ręką w kask... gdyby to był samochód to przeszedłbym z jednej strony na drugą i wrócił, ale "kosiarka" to jakieś 4-5 sek do setki, więc pytanie czy to ja jestem idiotą przechodząc przez jezdnię nie po przejściu (nie przeszkadzając NORMALNYM kierowcom) czy fan Valentino "Doctora" Rossiego zapier.....cy ponad 100km/h na drodze w centrum miasta ?

 • ~frbro 2018-11-13 23:30:23

  Predkont, a co, pracy szukasz? Brakuje ofert? To może sam coś otwórz coś co będzie w stanie na siebie zarabiać, jeżeli wydaje ci się, że ludzie tylko czekają, żeby wysyłać cv. Albo jak chcesz to przyjdź do mnie łazienkę wykafelkować, bo nie umiem nikogo znaleźć kto by przyszedł wcześniej niż za pół roku. Dam 4-5tys. za tydzień roboty.

  Zresztą jakie branże chciałbyś tu ściągać? Montownie? To zapytaj w teneco ilu ludzi im brakuje do spawania tłumików. IT? Powodzenia w znalezieniu odpowiedniej ilości pracowników. Chętnie wysłucham propozycji. Pracy jest dość niezależnie czy jesteś wykwalifikowany, czy nie.

 • ~Łukasz Biegiesz 2018-11-13 21:23:29

  Ludzie zapomnijcie o jakichkolwiek filtrach. Taki filtr nie ma prawa działać na kominie kotła który nie nadaje się do spalania drewna i węgla (a wszyscy takie mają w kotłowni). Gdyby taki filtr na tym zamontować to uległby awarii już po kilku godzinach pracy. Kominem wypuszczana jest taka ilość zanieczyszczeń że to nie ma prawa działać. Filtry nadają się jedynie do kotłów w których proces spalania przebiega zgodnie z prawami fizyki i gdy chcemy zmniejszyć emisję zanieczyszczeń z takiego kotła tj mamy kocioł retortowy np 3 klasy i chcemy go doprowadzić do emisji jak kotła 5 klasy. Temat potwierdzony u producenta takiego filtra firmę TECH. Jeżeli nie wierzycie możecie sami zadzwonić do firmy po tą informację

 • ~pprywatne 2018-11-13 21:16:05

  Toż to jest niesamowite osiągnięcie, to znaczy, że Niedobczyce zostały zrewitalizowane (co by to znaczyło).

 • ~Lucyna Piotr Smolorz 2018-11-13 20:55:26

  ~x. trem jeździsz motorem? Byłeś-aś tam? Nie...nie trzeba jechać 100 km żeby iść szlifem, jeśli samochód wyskoczy ci przed nosem to raczej ciężko hamować. Ma się opcję albo hamować i może nie polecieć na samochód albo puścić motor i modlić się że ktoś cię nie rozjedzie albo ty nie wylądujesz na czymś. Nie będę tłumaczyć komuś kto najwyraźniej nie ma pojęcia o jeździe na motorze a tak do wiadomości.. Motocyklista miał uprawnienia

 • ~zbig67 2018-11-13 20:46:44

  zaprosili Bieńkowską i tyle komentarza

 • ~x.treme 2018-11-13 20:23:16

  ~Lucyna Piotr Smolorz
  jakby jechał 50 czy 60 czy też 70km/h nie musiałby iść żadnym "szlifem"! Po prostu by wyhamował, albo ominął samochód i miałby na to czas i miejsce. Jakby faktycznie wymusił nie zdążyłby się nawet położyć. Czy motocyklista miał uprawnienia? Czy jak większość motocyklistów uczestniczących w wypadkach?
  Powrotu do zdrowia życzę.

 • ~deuter 2018-11-13 19:42:01

  "Klubokawiarnia powstała przy udziale mieszkańców w ramach zadania „Rybnik reWITA”, które jest finansowane w ramach projektu „Rewitalizacja miasta – nowa energia rybnickiej tradycji”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020." Skończą się pieniądze z Unii skończy się kawiarnia. Najłatwiej wydaje się cudze pieniądze.....

 • ~Lucyna Piotr Smolorz 2018-11-13 18:55:59

  Jak już to nie przewrócił tylko kierowca samochodu mercedes wymusił na kierowcy motocykla pierwszeństwo i ten ratując się poszedł szlifem. Niestety kierowcy którzy pytali o stan motocyklisty i widzieli wszystko nie zostawili żadnych namiarów i teraz jest słowo przeciw słowie. Kierowca mercedesa tłumaczył że nie widział motocyklisty.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wg Was szczepienia powinny być dobrowolne?
Oddanych głosów: 2923