zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~rzyt 2019-11-11 22:47:32

  W Rybniku już nie ma nawet 100.000 mieszkańców. Zameldowani może są ale mieszkają poza Rybnikiem. Miasto nie ma nic do zaoferowania, bo czerwone paski wzdłuż ulic to quasi uspokojenie sumień politologów, socjologów, historyków...Mogą sobie po nich po pedałować.

 • ~akukuruku 2019-11-11 22:40:37

  Czy ten "bandzior" z golfa SIEDZI W CIUPIE ,czy opija???
  Jesli to 2gie to POd sądami niedlugo nie bedziecie palic swieczki ale stosy bedzie trzeba uruchomic.

 • ~sarin 2019-11-11 22:39:58

  1. kto robił zdjęcie? pewnie ktoś kto pierwszy raz trzymał aparat w ręce, na pierwszym planie obsrany narożnik dachu.. wtf?
  2. po jakiego ch.. tam piojawił się napis "smog"? z tym cyrkiem to pod urząd miasta, a nie do zdjęcia.
  3. 11 listopada jest święto UE, czy Święto Niepodległości Polski? po co tam te niebieskie chorągiewki?

 • ~Szymon Maj 2019-11-11 22:31:10

  Do prywatnie tam zapala się strzałka w prawo a jednocześnie zielone na przejściu nie raz sam bym tam potrącił rowerzystów wjeżdżających z chodnika na pasy

 • ~ufo23 2019-11-11 22:30:25

  Już od dwóch lat planowałem duży baner z napisem ratunku, oraz zdjęcie z dziećmi razem z maskami smogowymi.. Ale jakoś nigdy nie było czasu, ani chęci przybrać w Rybniku. Chociaż rok temu gra miejska była mega. A dzisiaj spędziliśmy czas na Śląskim narodowym. Wiecie, w Katowicach, w stolicy naszego Śląska mniej wali powietrze niż u nas.

 • ~truman20 2019-11-11 22:28:55

  Arteks - "Aż 87% powodują kierowcy, niecałe 7% to wina pieszych. " - statystyki dlatego takie są, bo bardzo trudno jest udowodnić wtargnięcie jeśli nie ma ewidentnych świadków lub nagrania z jakiejś kamery. Dlatego prawie każda kolizja na przejściu działa na niekorzyść kierowców pojazdów, niestety....

 • ~pprywatne 2019-11-11 22:09:10

  Co myśli pieszy włażący pod jadący samochód?

 • ~Arteks 2019-11-11 21:42:11

  Polecam ikonografiki z artykułu przygotowanego przez AutoŚwiat. Nie pozostawiają wątpliwości. Aż 87% powodują kierowcy, niecałe 7% to wina pieszych. Warto to obejrzeć bo nie brakuje na tym forum osób które chciałyby temu zaprzeczyć ale... nie mają szans. Magazyn dla kierowców publikuje obiektywne dane, bardzo niekorzystne dla kierowców. https://www.auto-swiat.pl/porady/prawo-jazdy/statystyki-nie-klamia-na-drogach-jest-niebezpiecznie/5k22g4q
  @karolina# - masz rację domagając się od władz zwiększenia bezpieczeństwa (popieram to!) ale nie rozumiem dlaczego przeszkadzają ci działania związane z rowerami? Przecież one uspakajają ruch i ogólnie poprawiają bezpieczeństwo. Kierowcy są bardziej ostrożni i wyraźnie zwolnili na Chrobrego jak ta została zwężona. :)

 • ~akukuruku 2019-11-11 21:33:14

  Co to ma byc ,NA KAZDYM MASZCIE 2Xniebieska a TYLKO JEDNA BIALOCZERWONA???

 • ~Karolina# 2019-11-11 21:24:04

  Nigdzie, w rzadnym mieście nie ma tyle potrąceń pieszych, co w Rybniku. A UM nadal swoje bzdurne pomysły promuje. Progi przed "zebrami" to norma, tylko w Rybniku nie. Zamiast stawiać durne ławeczki i donice, należy tworzyć płatne miejsca postojowe dla samochodów, bo kierowca pieszego nie zauważy, ale na pewno zadba o karoserię swojego samochodu, i nie pozwoli go uszkodzić, czyli zwolni. Wzór do naśladowania to Gliwice, Katowice. A Rybnik na odwrót, same zakazy, sztuczne ograniczenia, lansowanie w centrum rowerzystów, jakby to miało jakiś sens. Dla rowerzystów są piękne bulwary np. nad Nacyną, szkoda że nie ma takiego pięknego ciągu pieszo-rowerowego nad Rudą. Centrum jest dla spieszących się, nie do spacerowania, przynajmniej dopóki urzędy są w centrum.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy w Rybniku powinien obowiązywać zakaz spalania węgla?
Oddanych głosów: 3406