zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~marys76 2019-10-21 14:04:30

  Rybnicka piłka nożna sięga dna! Brak profesjonalizmu w zarządzaniu tą dyscypliną całościowo, jak również w rozbiciu na poszczególne kluby.

 • ~Ola Ściubidło 2019-10-21 13:33:06

  Bardzo dobry pomysł! Myślę, że będzie to fajna wizytówka dzielnicy i obiekt rozpoznawczy dla kierowców. Panie prezydencie czekamy na realizację.

 • ~psyche09 2019-10-21 13:10:46

  I bdb. Kobieta będzie mogła iść do pracy, a nie siedzieć w domu...

 • ~psyche09 2019-10-21 13:06:25

  Głupota, jak widać, nie boli...

 • ~arkussinus 2019-10-21 11:47:26

  1floyd...idąc twoim "tokiem" rozumowania, to mieszkanie w budynku wielokondygnacyjnym też jest luksusem, a zatem czemu aż tak się dziwicie, że w Rybniku jak to brzydko niektórzy nazywają "żuli"( a części z nich po prostu się w życiu nie udało) przybywa? Skoro lwia część opłat za mieszkanie, to opłata za ich ogrzewanie, to ludzi w budynkach piętrowych też to wykańcza...Nie stać cię na mieszkanie , to: " luksus kosztuje, więc może partycypować w kosztach ogrzewania."...taki fragment z twojego komentarza

 • ~1floyd 2019-10-21 11:10:31

  Moim zdaniem, palenie węglem w domach nie powinno mieć miejsca. Rozumiem że, są miejsca gdzie nie ma dostępu, do sieci gazowej. Ale i tym przypadku są różne rozwiązania. A to powietrzne pompy ciepła, czy umieszczenie zbiornika na gaz płynny. Montaż kotłów z podajnikiem, dalej sprawia że komin będzie dymił. Bo nikt, nie wpływu na jakość węgla jaki zostanie mu dostarczony. Na tej samej kopalni, są pokłady węgla różnej jakości. Co do źródeł ogrzewania. Co raz więcej ukazuje się artykułów o indukcyjnych kotłach CO. W każdym domu, jest przyłącze energetyczne. Więc w czym problem, by zamontować taki kocioł. Skoro korzystamy z płyt indukcyjnych do gotowania to korzystajmy z indukcji do ogrzewania. Ktoś powie że to drogie medium. Najwyższy czas by zrozumieć że, mieszkanie we własnym domu jest luksusem. A luksus kosztuje. Jeśli ktoś się decyduje na budowę, czy kupno domu, to musi wiedzieć że jego eksploatacja kosztuje. Wiem że jest sporo domów zamieszkanych przez starsze osoby. Dla nich ogrzewanie to spory koszt. Ale te domy ktoś odziedziczy. Więc może partycypować w kosztach ogrzewania.

 • ~kopakabana 2019-10-21 10:49:27

  Czy to prawda, że czesne od nowego roku w miejskim żłobku ma być wyższe? Oraz dofinansowanie do prywatnych żłobków zostanie zmniejszone i nie będzie już programu Maluch+? W takim wypadku opłata miesięczna wyniesie ok.1000zł w takich żłobkach, ale dalej będzie placówką prywatną z dofinansowaniem miejskim, a dzieci z takich żłobków, wg regulaminu, nie mogą brać udziału w rekrutacji do żłobka miejskiego. Najpierw trzeba będzie dziecko wypisać, a potem liczyć, że być może załapie się na miejsce w miejskim.

 • ~Arteks 2019-10-21 10:41:44

  @kretek - ale żeś przywołał autorytet "od siedmiu boleści". http://wyborcza.pl/7,75400,22873943,wajrak-minister-jan-szyszko-przejdzie-do-historii-jako-wyjatkowy.html

 • ~maxo 2019-10-21 10:40:26

  W KAŻDEJ DZIELNICY POSTAWIĆ CIEPŁOWNIĘ!!!!!!!!!!!! I podłączyć do niej mieszkańców w rozsądnej cenie, tak jak kanalizację i problem z głowy. ANTY SMOGI włączamy myślenie, a nie skarżenie się do UE.

 • ~Arteks 2019-10-21 10:34:53

  Czy Grzybówka zostałaby przez ten projekt tak samo rozjechana autami jak Okrzeszyniec czy Wiśniowiec? Jeśli tak to lepiej aby tam ten park linowy nie powstał. To urokliwe przyrodniczo miejsce i powinniśmy je chronić tak jak wiele innych miast chroni swoje przyrodnicze atrakcje, a nie tworzyć tam lunaparku czy złomowisk w środku lasu.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Waszym zdaniem Kanał Śląski powstanie?
Oddanych głosów: 1813