zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.rybnik.com.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~sympatykrybnika 2019-08-24 13:17:31

  Zgadzam się z tym co na swoim facebook podał Wojciech Kiljańczyk:
  Pewne wartości są wspólne dla działalności samorządowej i parlamentarnej:
  • poszanowanie prawa,
  • trójpodział władzy,
  • szacunek dla godności osób i instytucji.
  Wszystkie te kwestie są zagrożone, stąd moja nadzwyczajna decyzja o udziale w wyborach parlamentarnych.
  Chcę Polski przyjaznej obywatelom, marzy mi się dobrze zorganizowana służba zdrowia, odpowiednio wysokie finansowanie edukacji oraz niezależny samorząd decydujący samodzielnie o sprawach lokalnych.
  Często denerwuję się obecną sytuacją w naszym kraju i myśląc o tym co mogę w tej sytuacji zrobić, doszedłem do wniosku, że mogę albo narzekać, albo starać się brać sprawy we własne ręce. Z tego powodu postanowiłem wziąć udział w wyborach 13 października.

 • ~Jacek Kamiński 2019-08-24 13:01:52

  do akukuryku:
  Jakie znaczenie ma niepolski właściciel TVN?
  Takie, że nie podlega partii PIS, jest niezależny.
  Daimler AG (od Mercedesa) tylko w 30 % należy do Niemców.
  Volvo jest chińskie.
  Czy to komuś szkodzi?
  Chyba jakimś nacjonalistą jesteś, skoro to Cię boli.
  ( Czy polska kopalnia Sierra Nevada powinna zostać znacjonalizowana przez Chile?)

 • ~sympatykrybnika 2019-08-24 12:58:22

  ~Woziwoda – w moim wpisie wcale nie chodziło mi o Hofmana. Zgadzam się z Twoją oceną tej osoby. Istotą mego wpisu było to aby pokazać ten ciąg technologiczny uprawniania hejtu w MS. PIS nie potępia tego lecz nie może znieść że to się wydało ("ktoś popełnił BŁĄD, że tego nie outsorcował w całości i się WYDAŁO. Ludzie nie powinni widzieć jak się robi parówki").
  Najpierw wybucha afera, potem poświęca się kozła ofiarnego, następnie „zakrywa” się aferę uderzeniem prokuratury, służb i prawicowych mediów w opozycję, a także jakimś kolejnym finansowym „darem władzy dla ludu”. OSTATNIM ETAPEM JEST DECYZJA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO O KONTYNUOWANIU PATOLOGII, która najczęściej nie jest żadnym „wypadkiem przy pracy”, ale samą „pracą”, wynika z metody politycznej Kaczyńskiego, stoi u samych podstaw PiS-owskiego modelu rządzenia.

 • ~Jacek Kamiński 2019-08-24 12:51:44

  Do JonaO:
  Nie muszą wypowiadać się ekolodzy nazywani przez ciebie terrorystami. Skoro nimi są, to czy zawiadomiłeś odpowiednie służby? . Starczy ekonomia. Co roku każdy z nas ponad 1000 zł dopłaca do górnictwa węglowego. I to od 1989 roku. Gdyby taka pozycja figurowała w rocznym zeznaniu podatkowym może byś zrozumiał.

 • ~Rafcio1 2019-08-24 12:33:39

  A szampan gdzie ? kiedy poprawki?A premie będą ?

 • ~Rafcio1 2019-08-24 12:22:58

  Kiedy opłata. Tyle kasy a co tu łączyć biedronki niema.

 • ~jabibe 2019-08-24 12:11:35

  sebastian ryszka a przeczytaj sobie definicje tunelu;p to że produkt ma w nazwie tunel wcale nie oznacza ze tym tunelem jest. A co do konstrukcji na paruszowcu zgodze się z gwintem ponieważ troszke za małe to zrobili by nazwać to tunelem, co najwyżej przejście, przepust. No ale to już czepianie się szczegółów, każdy wie że "tunel" brzmi poważniej.

 • ~THE Bill 2019-08-24 12:09:58

  kazo64 czy słynna ostatnio Emilka, która najeżdżała na sędziów to jakaś twoja bliska rodzina? Bo odnoszę wrażenie, że twoje komentarze są ściśle polityczne. Nic nie wnoszą do rozmowy poza laniem fali hejtu. Jak widzę twoje wypociny, to nawet nie chce mi się ich czytać tylko z automatu "zgłoś do usunięcia".

 • ~JonaO 2019-08-24 12:05:02

  ~JanR. Pojechałeś Rejsem ... I kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy...społeczeństwo płaci. Społeczeństwo Rybnika, czyli 200, 300 może 500 osób..., a pozatym kiedy i gdzie miało się okazję wypowiedzieć, to "społeczeństwo". Pozatym kopalnie są gwarantem bezpieczeństwa ekonomicznego i samodzielności dla wielu ludzi, nie tylko górników. Skąd ta niechęć do nowego zakładu pracy? Bo kilka czy nawet kilkanaście tysięcy ludzi znajdzie prace? Czy ekoterroryści przekonali, że GRUBA to samo ZŁO?

 • ~pprywatne 2019-08-24 11:51:16

  Ciekawe czy tam też się żule zalęgną. Noclegowych boksów nie ma, więc może się uchroni przed zarazą.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wybierasz się na wybory 13 października?
Oddanych głosów: 2148