Tauron SEC - Rybnik 2022 w obiektywie Grzegorza Matli. Szukajcie się na zdjęciach!

2 lipca 2022 roku na stadionie żużlowym w Rybniku odbyły się pierwsze zawody z cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Wygrał Leon Madsen z Danii. Podium rybnickiego turnieju uzupełnili Polacy, Kołodziej i Dudek. Czwarte miejsce zajął Duńczyk, Mikkel Michelsen, który został liderem klasyfikacji generalnej cyklu. Rybniccy kibice w sposób szczególny trzymali kciuki za Kacpra Worynę, który otrzymał od organizatorów „dziką kartę”. Wychowanek ROW-u zajął 9. miejsce. Byliście na stadionie? Szukacie się na zdjęciach!

Autor: Grzegorz Matla 2022-07-03
Oceń publikację: + 1 + 10 - 1 - 0