zamknij

Galeria

Mieszkańcy protestowali przeciwko trucicielom

Mirosław Małek – olimpijczyk z Atlanty nie ukrywa, że zastanawia się nad wyprowadzką z Rybnika. Wszystko przez smog i niski poziom świadomości rybniczan związany z tym problemem. To było widać choćby na wczorajszym proteście. Na rynku pojawiła się tylko garstka osób.

2019-01-03 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 4

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Aneta Faikis 2019-01-24 15:53:54

    Możecie teraz pozywać i wygrywać, podatnicy odszkodowania zapłacą :)
    "Dzisiaj (24 stycznia) w Warszawie doszło do wydania precedensowego wyroku, w którym sąd uznał prawo każdego mieszkańca Polski do oddychania czystym powietrzem, obarczając odpowiedzialnością za jego zły stan Skarb Państwa, a w szczególności Ministerstwo Środowiska i Ministerstwo Energii. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny, ale może pociągnąć za sobą lawinę pozwów mieszkańców kraju zmuszanych do życia w zanieczyszczonym środowisku."

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Miasto Rybnik powinno budować mieszkania komunalne?

Oddanych głosów: 772