zamknij

Galeria

Bubel na Wiśniowcu? Tor spłynął ze śniegiem

Czy nic w Rybniku nie może zostać wybudowane w taki sposób, że wytrzyma użytkowanie lub nawet warunki pogodowe? Tor rowerowy na Wiśniowcu ledwo co został ukończony, a już musi przejść naprawdę. Nawierzchnia na zakrętach zaczęła wręcz spływać. W innych miejscach jest tak miękka, że grzęzną koła!

2021-03-22 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~Bernard Jona 2021-03-22 20:02:10

    Ścieżka wokół Pniowca - przecież tam również nawierzchnia zrobiona z czegoś gliniastego tak że kiedy jest mokro trzeba jechać albo iść obok. Miejscami jest tak miękko że buty zapadają się w to coś na 2-3 cm, rowerzyści mają podobnie albo jeszcze gorzej. Kto tam ostatnio wybrał się na spacer wie o czym piszę. Jednym słowem BUBEL!

    5 1
  • ~Wiktor Wieczorek 2021-03-22 22:01:37

    dziękuje w imieniu wszystkich osób korzystających i spędzających tam wolny czas toru za nagłośnienie sprawy ponieważ tor ten nie był tak zniszczony nawet przed remontem. Dodać warto że użyta tam ziemia jest bardzo średniej jakości ponieważ jeśli tylko jest wilgotna to jazda na torze jest nie możliwa ponieważ opony się dosłownie zapadają. Pierwsze uszkodzenia można było zauważyć już po kilku miesiącach w okolicy tzw. drugiej prostej pojawiły się koleiny przez którą ciężko było skręcić dodać warto jeszcze dość kiepskie wymierzenie samych przeszkód ponieważ jadąc leciało się 2 razy na styk a potem lądowało się daleko za lądowaniem nie dodając prędkości.

    4 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.