Żużel: mecz Polska vs. Reszta Świata w Rybniku

Na stadionie żużlowym w Rybniku reprezentacja Polski zmierzy się z Resztą Świata.

2019-09-30 22014 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS Rybnik drugi w Pucharze Śląska w koszykówce kobiet
2

Koszykarki RMKS Rybnik nie zdobyły Pucharu Śląska! W meczu finałowym uległy Zagłębiu Sosnowiec 48:60 i w turnieju zajęły drugie miejsce.

2019-09-29 22723 Autor: Tomasz Raudner
Klasa okręgowa: pierwsze zwycięstwo Rymera Rybnik
0

W 10. kolejce 3. grupy klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik” wygrała tylko jedna drużyna z naszego miasta.

2019-09-29 16732 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: brązowy medale Małgorzaty Adamczyk w MP U-16
0

W Tarnowie w mistrzostwach Polski młodzików U-16, które były jednocześnie małym memoriałem Janusza Kusocińskiego, wystartowały zawodniczki z RMKS-u Rybnik.

2019-09-29 14656 Autor: ad
Tauron SEC na Stadionie Śląskim w Chorzowie: Kacper Woryna czwartym żużlowcem w Europie
4

Blisko 30 tysięcy kibiców oglądało finał indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu w Chorzowie. W zawodach rozegranych na Stadionie Śląskim 4. miejsce zajął rybniczanin Kacper Woryna, który w całym cyklu był bardzo blisko podium, ale ostatecznie uplasował się na 4. pozycji.

2019-09-28 25329 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik przegrał z rezerwami Śląska Wrocław
5

W 9. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z liderem, Śląskiem II Wrocław 2:3.

2019-09-28 17107 Autor: ad
Puchar Śląska. RMKS Rybnik pokonuje Pogoń Rudę Śląską 68:36
0

RMKS Rybnik udanie rozpoczął rywalizację w III Pucharze Śląska Kobiet w Koszykówce. W piątek rybniczanki pokonały KS Pogoń Ruda Śląska 68:36.

2019-09-27 15518 Autor: tora
TS ROW II Rybnik z Pucharem Polski na szczeblu województwa śląskiego
0

Druga drużyna TS ROW Rybnik zdobyła w środę Puchar Polski na szczeblu województwa śląskiego.

2019-09-27 14645 Autor: ad
Sportowy weekend w Rybniku (28-29 września)
1

W najbliższy weekend plamę po porażce ze Zdzieszowic będą chcieli zmazać piłkarze ROW-u 1964. Ich rywalem będzie lider trzecioligowych zmagań. W Kamieniu biegacze pokonają trasę Extreme. Dzieci (6-9 lat) mogą wystartować w wersji Kids.

2019-09-27 8989 Autor: UM Rybnik