Od 0:2 do 3:2! ROW 1964 Rybnik wygrał z Gwarkiem Tarnowskie Góry
2

W 5. kolejce 3. grupy III ligi ROW 1964 Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Gwarkiem Tarnowskie Góry 3:2, choć przegrywał już 0:2.

2019-08-31 23909 Autor: Adam Doliba
Motocross: ciężka końcówka sezonu Szymona Masarczyka
0

– Wakacje powoli się kończą. Dla mnie oznacza to bardzo ciężką końcówkę sezonu, ponieważ co tydzień odbywają się ostatnie zawody cyklu Meteoryt Cup, Mistrzostwa Czech oraz Mistrzostwa Strefy Polski Południowej – powiedział Szymon Masarczyk, nad którym patronat medialny sprawuje portal Rybnik.com.pl.

2019-08-30 23127 Autor: ad
Finał Nice Cup: kobiety na torze żużlowym w Rybniku
0

Podczas finałowego ścigania w Nice Cup na stadionie w Rybniku najlepszy był Ernest Matjuszonok, który triumfował także w całym cyklu. W stawce żużlowców pojawiły się dwie kobiety - Celine Liebmann i Sindy Weber.

2019-08-29 24422 Autor: ad
Żużel: w czwartek na torze w Rybniku pojadą kobiety!
2

Podczas finałowego ścigania w ramach Nice Cup na stadionie w Rybniku pojawią się dwie kobiety. Nie zabraknie także reprezentantów PGG ROW-u Rybnik.

2019-08-28 17089 Autor: ad
Baseball: Silesia Rybnik rozpoczyna fazę play-off
0

Przed baseballistami z Rybnika decydująca część sezonu. Ich pierwszym rywalem w fazie play-off będzie UKS Dęby Osielsko.

2019-08-28 24085 Autor: ad
Siergiej Łogaczow przekazał swój kevlar zlicytowany na aukcji charytatywnej
1

Kilka tygodni temu za rozcięty kevlar Siergieja Łogaczowa zadeklarował blisko 4 tys. zł. Wojciech Wiewiórka, bo o nim mowa, wygrał charytatywną licytację, z której dochód został przeznaczony na rehabilitację i leczenie młodego rybniczanina Pawła Reka.

2019-08-27 35146 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik: Julia Krzyżok powołana na konsultację szkoleniową
0

Julia Krzyżok z TS ROW Rybnik została powołana na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski kobiet do lat 17.

2019-08-27 21238 Autor: ad
Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik brązową medalistką mistrzostw świata w judo
15

Zawodniczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk, zdobyła w Tokio brązowy medal mistrzostw świata w judo w kategorii 57 kg.

2019-08-27 64746 Autor: ad
21. edycja RALPS: czekają na zgłoszenia drużyn
0

Ruszyły zapisy do 21. edycji Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Atlas Tours.

2019-08-27 21553 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybki Rybnik dominowały w Częstochowie
0

W miniony weekend na torze w Częstochowie zostały rozegrane zawody miniżużlowe, w których dominowały Rybki Rybnik.