Bajtel na kole, czyli Tour de Pologne w Rybniku
0

Już 6 sierpnia przez Rybnik przejedzie największy wyścig kolarski organizowany w Polsce.

2018-07-30 14299 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
16. Maraton Energetyków wokół zbiornika wodnego Grabownia
0

Już po raz szesnasty Fundacja PGE Energia Ciepła i Sekcja Biegów Długodystansowych Energetyk Rybnik zapraszają wszystkich miłośników biegania oraz nordic walking na Maraton Energetyków. Jak co roku kilkuset zawodników sprawdzi swoje siły na dystansie 42,195 km.

2018-07-30 8092 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: Aleksandra Bednarek, Julia Polak i Michał Węgrzyk z medalami 24. OOM na Stadionie Śląskim
1

Lekkoatleci klubów z Rybnika wywalczyli cztery medale 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie złoto zdobyła Aleksandra Bednarek, dwa srebra – Julia Polak, a brąz – Michał Węgrzyk.

2018-07-30 16660 Autor: Adam Doliba
Four cross: Bartosz Giemza z Rybnika wicemistrzem Polski
0

Bardzo dobrze w mistrzostwach Polski w four crossie w Szczawnie-Zdroju spisał się zawodnik z Rybnika, Bartosz Giemza.

2018-07-30 9308 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa świata w miniżużlu w Rybniku: Niemiec ze Złotym Trofeum
3

Norick Bloedorn z Niemiec został najlepszym zawodnikiem turnieju FIM Speedway Youth Gold Trophy 85cc, który w sobotę i niedzielę był rozgrywany na minitorze w Rybniku-Chwałowicach.

2018-07-29 12976 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik ponownie przegrał 0:1. Tym razem z Gryfem Wejherowo
11

Pechowo tegoroczny sezon rozpoczęli piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy dwa mecze przegrali w stosunku 0:1.

2018-07-28 9245 Autor: Adam Doliba
Tchoukball: rybniczanie w mistrzostwach Europy w Castellanzie
0

Od 27 do 30 lipca we włoskiej Castellanzie (okolice Mediolanu) odbywają się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Tchoukballu (EYTC). Kilka dni później, od 1 do 5 sierpnia zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w Tchoukballu (ETC).