Koszykarki RMKS-u awansowały do półfinału MP
1

Młodziczki RMKS-u Rybnik wywalczyły awans do półfinałów mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U-14.

2018-04-30 9061 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Absortio Gym Rybnik: dwa tytuły mistrzowskie
0

W Kielcach odbyły się mistrzostwa Polski w muay thai. Podczas tej imprezy zawodnicy Absortio Gym Rybnik zdobyli łącznie 7 medali, w tym dwa złote.

2018-04-30 10444 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina z brązem MP w biegu na 10000 m
4

Dawid Malina z TL ROW Rybnik po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów.

2018-04-29 10210 Autor: ad
Żużel: Kacper Woryna bez awansu do finału SEC
0

Kacprowi Worynie nie udało się wywalczyć awansu do finału SEC, który odbędzie się we wrześniu na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Co prawda zawodnik ROW-u Rybnik w półfinale w Gorican wszedł do finału, ale tam zajął czwartą pozycję.

2018-04-29 8690 Autor: ad
MOSiR Rybnik: trwają zapisy na Trio Basket
0

Trio Basket to cykl turniejów koszykówki rozgrywanych na boisku w Parku Tematycznym przy Kampusie (wjazd na parking od ul. Kotucza).

2018-04-28 15163 Autor: Adam Doliba
ME w judo: rybniczanie odpadli w eliminacjach
0

W mistrzostwach Europy w Tel Awiwie wzięli udział dżudocy z Rybnika. Niestety wszyscy zakończyli turniej na etapie eliminacji.

2018-04-28 7854 Autor: ad
Żużlowcy ROW-u Rybnik przegrali w Lublinie
9

W 4. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej rybnickie „Rekiny” przegrały w Lublinie 42:48.

2018-04-27 11065 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: planowe zwycięstwo w Koszalinie
3

W 28. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na wyjeździe Gwardię Koszalin 4:1.

2018-04-27 12991 Autor: Adam Doliba
Żużel: dziś ROW Rybnik jedzie do Lublina
4

Dziś ROW Rybnik zmierzy się na wyjeździe z dotychczasowym liderem Nice 1. Ligi Żużlowej, Speed Car Motorem Lublin.

2018-04-27 6676 Autor: ad
I liga coraz bliżej! TS Volley wygrał trzeci mecz z TKS-em
0

Siatkarze TS Volley Rybnik nie do zatrzymania! Zanotowali kolejne zwycięstwo i awansowali do turniejów barażowych o I ligę!