Po dwutygodniowej przerwie na ligowe boiska wracają piłkarze ROW-u.

W eliminacjach Złotego Kasku dobrze zaprezentował się Damian Baliński. Gorzej spisał się Rune Holta.

2016-03-31 5011 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Finał: Kazimierz Drabiniok vs. Arkadiusz Szmyd
0

Szachy: dwa turnieje w Boguszowicach

W Domu Kultury Boguszowice został rozegrany XX Turniej Szachowy „Boguszowice – 2016” oraz XV Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Dyrektora DK Boguszowice.

2016-03-30 6293 Autor: ad
1

Karate: dwa medale w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin z udziałem 120 zawodników z 26 ośrodków. Zawodnicy Rybnickiego Klubu Karate Kyokushin po raz kolejny zdobyli medale.

2016-03-30 9630 Autor: Adam Doliba
12

Żużel: sparing w Lesznie odwołany

Ze względu na warunki pogodowe panujące w Wielkopolsce dzisiejszy mecz sparingowy KS ROW Rybnik w Lesznie z tamtejszą Fogo Unią został odwołany.

2016-03-29 5025 Autor: ad
9

Żużlowcy ROW-u jadą do Leszna

Przed rybnickimi żużlowcami pierwszy mecz sparingowy.

2016-03-28 5563 Autor: Adam Doliba
0

23 medale RCSW Fighter Rybnik

W miejscowości Krzepice zostały rozegrane dwa turnieje Taekwon-do: pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Taekwon-do Cup dla dzieci klas szkoły podstawowej.

2016-03-28 6037 Autor: ad
6

Grała II liga. Dlaczego piłkarze ROW-u nie wybiegli na boisko?

W 23. kolejce II ligi rybniccy piłkarze odpoczywali. Pomimo tego zapisali na swoim koncie 3 punkty!

2016-03-26 7753 Autor: Adam Doliba
Anna Mroszczak z koleżankami z drużyny
1

Mistrzostwa Europy juniorów w szermierce: medal był blisko

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik była blisko zdobycia medalu w turnieju drużynowym mistrzostw Europy juniorów w szermierce.

2016-03-26 5420 Autor: Adam Doliba