0

Siatkówka plażowa: historyczny sukces Moniki Brzostek w Olsztynie

Rybniczanka Monika Brzostek i jej koleżanka Kinga Kołosińska są pierwszymi Polkami, które stanęły na podium turnieju World Tour. Tego historycznego wyczyny dokonały podczas zawodów w Olsztynie.

2015-08-31 3831 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dekoracja Polek - srebrnych medalistek mistrzostw świata
3

Judo: Anna Borowska i Katarzyna Kłys drużynowymi wicemistrzyniami świata

Drużynowe wicemistrzostwo świata to największy sukces biało-czerwonych w historii rywalizacji zespołowej. Wśród srebrnych medalistek znalazły się dwie reprezentantki Polonii Rybnik, Anna Borowska (63 kg) i Katarzyna Kłys (70 kg).

2015-08-31 8759 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Zmiany na basenie Fundacji EDF Polska

W celu usprawnienia funkcjonowania basenu, groty solnej i sauny zainstalowany został ESOK, czyli Elektroniczny System Obsługi Klienta (system zegarków).

2015-08-31 10768 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Kacper Woryna ze Srebrnym Kaskiem!

Kacper Woryna okazał się najlepszy w tegorocznej edycji turnieju o Srebrny Kask (rywalizują zawodnicy młodzieżowi do 21. roku życia).

2015-08-30 6928 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Czech zwycięzcą wyścigu kolarskiego Tour de Rybnik 2015

Czeski kolarz z grupy CCC Sprandi okazał się najlepszy podczas ósmej edycji wyścigu kolarskiego Tour de Rybnik.

2015-08-30 6520 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
8

ROW 1964: Okocimski wykorzystał grę w przewadze

W meczu 6. kolejki II ligi ROW 1964 Rybnik przegrał u siebie z Okocimskim Brzesko 0:1.

2015-08-30 5017 Autor: Mateusz Żadziłko
0

IMEJ: Woryna tym razem bez medalu

Kacprowi Worynie nie udało się obronić wicemistrzostwa Europy juniorów.

2015-08-29 6800 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Kamień Extreme 2015: trwają zapisy

Weź udział w imprezie sprawnościowej Kamień Extreme 2015, którą organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku.

2015-08-28 7618 Autor: ad
1

ROW 1964: w sobotę starcie z Okocimskim

W 6. kolejce II ligi do Rybnika przyjedzie Okocimski Brzesko.

2015-08-27 3734 Autor: Adam Doliba
Kamil Wieczorek, Kacper Woryna i Robert Chmiel
0

IV runda MDMP: komplet Woryny

Juniorzy ŻKS-u ROW Rybnik zajęli drugie miejsce w czwartej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Krośnie.

2015-08-27 4478 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl