Robert Chmiel i Kacper Woryna
0

Żużel: w czwartek eliminacje do MMPPK

Kacper Woryna i Robert Chmiel będą reprezentować ŻKS ROW Rybnik w turnieju eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2015-06-30 5712 Autor: Adam Doliba
0

Boks: dobry występ Szymona Skorupy

Pięściarze RMKS-u Rybnik walczyli w Bielsku-Białej i Rudzie Śląskiej.

2015-06-30 4955 Autor: Adam Doliba
3

KS ROW 1964 Rybnik: sporo znaków zapytania. Znamy plan sparingów

W poniedziałek drużyna trenera Dietmara Brehmera spotkała się na pierwszym treningu przed nowym sezonem.

2015-06-30 6469 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

K. Wieczorek bez awansu do finału IMEJ

Kamil Wieczorek z ŻKS-u ROW Rybnik nie awansował do finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów.

2015-06-29 3434 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
1

Duńczycy zdominowali IME w miniżużlu

W miniony weekend na torze w Chwałowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Europy w miniżużlu. Imprezę zdominowali Duńczycy, którzy opanowali całe podium.

2015-06-29 6032 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
 Anna Borowska i Piotr Kuczera przed wylotem do Gwangju
24

Judo: igrzyska bez medalu. Teraz czas na uniwersjadę w Gwangju

Z igrzysk europejskich w Baku, które były jednocześnie mistrzostwami Europy seniorów, zawodniczki Polonii Rybnik wróciły bez medalu. Być może więcej szczęścia będą mieli Anna Borowska i Piotr Kuczera, którzy wylecieli na uniwersjadę do Gwangju (Korea Południowa).

2015-06-29 6039 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Marceli Bogusławski podczas dekoracji
0

MTB Silesia: Marceli Bogusławski pierwszy w Trophy Maja Race

W Jeleniej Górze odbyły się międzynarodowe zawody pod patronatem Mai Włoszczowskiej - Trophy Maja Race.

2015-06-29 6348 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

ŻKS ROW vs. Polonia: nokaut w końcówce. Baliński złamał żebra

Po zaciętym spotkaniu rybniccy żużlowcy wygrali z Polonią Bydgoszcz 51:39, choć po 12. biegu był jeszcze remis 36:36. Ostatnie trzy wyścigi ŻKS ROW wygrał podwójnie i mógł cieszyć się również z punktu bonusowego. W kwietniu na torze w Bydgoszczy gospodarze wygrali tylko 48:41.

2015-06-28 7919 Autor: Adam Doliba
12

Za nami 6. Rybnicki Półmaraton Księżycowy: „wrażenia są kapitalne”

Już szósty raz miłośnicy biegania spotkali się w Rybniku. Okazją do tego był Rybnicki Półmaraton Księżycowy, który na stałe wpisał się do kalendarza jednych z najciekawszych imprez biegowych w kraju.

2015-06-28 16888 Autor: ad, źródło: materiały prasowe