RMKS: młodziczki starsze awansowały do półfinału mistrzostw Polski

Duży sukces odniosły młodziczki starsze Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2015-04-29 4584 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe

Energetyk ROW: różnice zdań w pracy sztabu szkoleniowego. Agafon urlopowany

Mieczysław Agafon został odsunięty od sztabu szkoleniowego Energetyka ROW Rybnik.

2015-04-29 6689 Autor: Adam Doliba
0

Miniżużel: Turowski ze Złotym Kilofkiem

W miniony weekend na torze miniżużlowym w Chwałowicach rozegrano szóstą edycję turnieju pamięci prezesa Andrzeja Skulskiego i jedenasty turniej O Złoty Kilofek Dyrektora KWK Chwałowice. W każdych zawodach młodzi zawodnicy rywalizowali w dwóch klasach: 50 cc i 80 cc.

2015-04-29 6758 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Energetyk ROW: do zdobycia pozostało 21 punktów. W piątek starcie z Kotwicą

Do zakończenia sezonu II ligi pozostało 7 kolejek. Przed piłkarzami ROW-u mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.

2015-04-29 3697 Autor: Adam Doliba
0

Szachiści grali dla Polonii

Tomasz Posłuszny był jedynym reprezentantem Śląska w finale akcji „Szachiści grają dla Polonii”.

2015-04-28 4493 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

e-futbol Liga: Zupil bez straty gola i punktu

Za nami trzecia kolejka w I lidze i dwóch grupach w II ligi.

2015-04-28 3428 Autor: materiały prasowe organizatora
Anna Mroszczak (pierwsza z prawej) ze swoimi koleżankami z reprezentacji Polski
1

Szermierka: Anna Mroszczak z medalem mistrzostw Europy do lat 23

Rybniczanka Anna Mroszczak zdobyła brązowy medal w turnieju drużynowym mistrzostw Europy do lat 23.

2015-04-27 6560 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
7

Znakomity występ dżudoków Polonii Rybnik w mistrzostwach Polski

W klasyfikacji medalowej mistrzostw Polski seniorów w judo Polonia Rybnik zajęła drugie miejsce. Tytuły mistrzowskie obronili Katarzyna Kłys i Piotr Kuczera.

2015-04-26 7022 Autor: Adam Doliba
5

Pierwsza porażka rybnickich żużlowców. W Bydgoszczy lepsza Polonia

W drugim spotkaniu Nice Polskiej Ligi Żużlowej rybniczanie przegrali w Bydgoszczy z miejscową Polonią 41:48.

2015-04-26 6214 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
6

Zagłębie vs. Energetyk ROW: gol w ostatniej akcji meczu (wideo - zobacz bramki)

W 27. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2, choć do przerwy prowadził 1:0 po golu Marcina Grolika. Zwycięskiego gola Zagłębie strzeliło w ostatniej minucie.

2015-04-25 7608 Autor: Adam Doliba