2

IMEJ: poznaj sylwetki finalistów

Przedstawiamy sylwetki finalistów Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, które zostaną zorganizowane w Rybniku.

2014-08-28 9859 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Vaclav Milik: „Liczę na to, że Kacper pozwoli mi wygrać”

W finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów wystąpi dwóch zawodników ŻKS-u ROW Rybnik, Kacper Woryna i Vaclav Milik.

2014-08-28 10479 Autor: Adam Doliba
0

Jan Grabowski: „Kacper jest w dobrej formie i może powalczyć o medal”

Rybniccy kibice z niecierpliwością czekają na występ Kacpra Woryny w finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów.

2014-08-30 7836 Autor: Adam Doliba
Ząbik, Lindbaeck, Risager – najlepsza trójka rybnickiego finału IMEJ
0

Kto wygrywał w finałach Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów?

Przed rybnickim finałem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów postanowiliśmy przypomnieć dotychczasowych zwycięzców tych zawodów.

2014-08-26 14928 Autor: Adam Doliba
5

„Stadion w Rybniku musi żyć czarnym sportem zdecydowanie częściej”

W sobotę 27 września o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Rybniku odbędzie się przełożony z sierpnia finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu.

2014-08-29 8465 Autor: Adam Doliba
Kacper Woryna
10

Finał IMEJ odwołany

Z powodu opadów deszczu finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów został odwołany. Nowy termin zawodów nie został jeszcze ustalony.

2014-08-31 9454 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW wygrał ze Stalą. Gole Jarki i Fonfary

W 6. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Stalą Stalowa Wola 2:0.

2014-08-31 6776 Autor: Adam Doliba
0

Modelarstwo szybowcowe: rybniczanin mistrzem Polski

Rybniczanin Szymon Torbicki został mistrzem Polski w klasie F3J/M w kategorii juniorzy młodsi w modelarstwie szybowcowym (modele zdalnie sterowane).

2014-08-30 4560 Autor: ad, źródło: materiały prasowe