RKM ROW: mało gościnne Daugavpils
5

W szóstej kolejce I ligi RKM ROW Rybnik przegrał w Daugavpils z Lokomotivem 34:59.

2009-05-31 5677 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
8

Rybniczanin wycisnął 300 kg!

Adam Kozłowski z Rybnika został Mistrzem Europy w wyciskaniu sztangi leżąc, ustalając przy tym rekord świata – 300 kg!

2009-05-31 10161 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW przegrał z Beskidem

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik przegrali u siebie z Beskidem Skoczów 0:1 w kolejnym meczu III ligi.

2009-05-31 4043 Autor: Adam Doliba
1

Sklepik z gadżetami żużlowymi

Kilka dni temu w centrum miasta ruszył sklepik, w którym można zaopatrzyć się w pamiątki związane z klubem żużlowym ROW Rybnik.

2009-05-31 17186 Autor: Adam Doliba
0

Szermierka: Kordas na podium

W turnieju szermierczym „O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty” bardzo dobre trzecie miejsce zajął rybniczanin Kacper Kordas.

2009-05-30 5616 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Interliga: IV miejsce TS Volley
0

W rozgrywkach Siatkarskiej Młodzieżowej Interligi 2009 kadeci TS Volley Rybnik zajęli czwarte miejsce.

2009-05-30 3321 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

„Rekiny” na równi z „Bykami”

W pierwszej rundzie MDMP, która została rozegrana na torze przy ulicy Gliwickiej, zwyciężyły drużyny RKM-u ROW Rybnik i Unii Leszno.

2009-05-28 5210 Autor: ad, jj
Energetyk ROW zagra z Beskidem
0

W XXVIII kolejce III ligi (grupa opolsko – śląska) Energetyk ROW zmierzy się z Beskidem Skoczów.

2009-05-28 3082 Autor: Adam Doliba
Dariusz Batek wygrał zawody w gminie Psary.
0

Kolarze MTB Silesia pod Tatrami

Kolarz MTB Silesia Rybnik – Dariusz Batek, wygrał zawody w gminie Psary. Z kolei na Podhalu drugie miejsce zajął Paweł Bartkowiak. Kolejne starty w Nałęczowie, Chorzowie i Wodzisławiu.

2009-05-28 4895 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ALS: Turniej Finałowy w sobotę
0

Dobiegają końca rozgrywki dziesiątej jubileuszowej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Przed nami Turniej Finałowy.

2009-05-28 2843 Autor: ad, źródło: materiały prasowe