Wyraźne zmęczenie

W zaległym meczu Ford Germaz Ekstraklasy UTEX ROW Rybnik przegrał z CCC Polkowice 67:74. W sobotę starcie z Mistrzem Polski – Wisłą Can Pack Kraków.

2008-02-28 3720 Autor:

Zatrzymani przez Węgra

W zawodach z cyklu Pucharu Europy Kadetów w szpadzie mężczyzn w Bratysławie wystąpili zawodnicy RMKS-u Rybnik.

2008-02-28 3704 Autor:

Po myśli rybniczan

W XXV kolejce rozgrywek I ligi koszykarze MKKS-u Rybnik pokonali Mispol Żubry Białystok 95:79.

2008-02-28 3317 Autor:

Pograć sobie w koszykówkę

Za nami kolejny turniej koszykówki dziecięcej w ramach tzw. „Ligi Miast Subregionu Zachodniego”.

2008-02-28 4415 Autor:

Impreza nabiera rozmachu

W II edycji Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kibiców Żużla KILER CUP Rybnik 2008 zwyciężyła drużyna WGE Częstochowa.

2008-02-27 3721 Autor:

Szansa na rehabilitację

Po nieudanej wyprawie do Bańskiej Bystrzycy rybnickie koszykarki wracają na parkiety Ford Germaz Ekstraklasy.

2008-02-26 3152 Autor:

Zamieszanie wokół Euro 2012

Miasto obiegła wiadomość, że zgłoszona przez Rybnik oferta bazy pobytowej na Euro 2012 została odrzucona.

2008-02-26 3365 Autor:

Będzie ciekawie

Jeszcze tylko jedna kolejka i będzie wiadomo, kto, z kim zagra w fazie play-off Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2008-02-26 3313 Autor:

Dwie porażki w finale

Rybnickie koszykarki nie przeszły do historii. W Final Four rozgrywek Central Europe Women League poniosły dwie porażki.

2008-02-24 3422 Autor:

Ekstraligowy trzon

Koszykarki RMKS-u Rybnik awansowały do Finałów Mistrzostw Polski juniorek starszych, które w dniach 25-29 luty rozegrane zostaną w Gdyni.