Pobiegną w śniegu?

Po raz trzeci miłośnicy zimowego biegania spotykają się w Rybniku na III Biegu Barbórkowym.

2007-11-29 3595 Autor:

Pytania do kapitana

Kolejnym rozmówcą naszego portalu będzie kapitan KK UTEX ROW Rybnik - Agnieszka Jaroszewicz.

2007-11-27 3269 Autor:

Pierwszy raz sędziowały kobiety

W kolejnej rundzie Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki we wszystkich meczach spotkały się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli.

2007-11-26 3012 Autor:

Denis zostaje

Jak informuje oficjalna strona Rybnickiego Klubu Motorowego kontrakt z „Rekinami” przedłużył Rosjanin - Denis Gizatullin.

2007-11-25 3522 Autor:

Dwa rekordy Polski

Podczas przeprowadzonego w Poznaniu Międzynarodowego Mitingu Pływackiego Zawodników Niesłyszących znakomicie spisała się Sabina Skrzypiec.

2007-11-24 3778 Autor:

Dobry prognostyk

W Gliwicach rozegrany został III Puchar Polski juniorów w szpadzie mężczyzn. W zawodach bardzo dobrze zaprezentował się Wojciech Sworowski.

2007-11-23 3161 Autor:

Walczyła pomimo kontuzji

W Jaworznie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ju Jitsu. Wśród reprezentantów Polski znaleźli się zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu.

2007-11-22 3323 Autor:

Emocje na szczycie

Rybnicka Amatorska Liga Koszykówki jest już po szóstej kolejce. Na jej czele pozostaje MNTR Rybnik.

2007-11-22 3278 Autor:

Kolejna Amerykanka

Koszykarki ROW-u Rybnik zanotowały kolejną porażkę. Tym razem przegrały w Gdyni z Lotosem 69:100. Znamy już nazwisko nowej zawodniczki, która zastąpi kontuzjowaną Jaynette Saunders.

2007-11-20 3058 Autor:

Sukces rybnickich kolarzy

W ogłoszonej klasyfikacji drużynowej Polskiego Związku Kolarstwa MTB za sezon 2007 drużyna MTB-SILESIA Rybnik zajęła III miejsce.