Kolejnym rywalem piłkarzy Energetyka ROW Rybnik będzie Pasjonat Dankowice.

Gimnazjaliści popłyną

W październiku rozpocznie się II edycja Międzygimnazjalnej Ligi Pływackiej MOSiR Cup 2005/2006. Zapisy do I etapu potrwają do 7 października.

2005-09-27 2829 Autor:

Złoty Kask

Gollob, Walasek, Jaguś, Kołodziej – to tylko niektóre nazwiska zawodników, którzy powalczą o Złoty Kask w czwartek na torze w Rybniku.

2005-09-27 3168 Autor:

Rekiny trzecie

RKM Rybnik wygrał rewanżowy mecz z Marsem RTV AGD Gorzów i zajął ostatecznie trzecie miejsce w rozgrywkach 1. ligi.

2005-09-26 3397 Autor:

Drugie zwycięstwo koszykarek

Koszykarki RMKS-u Rybnik udanie zainaugurowały udział w pierwszoligowych rozgrywkach przed własną publicznością. Po dobrym spotkaniu pokonały zespół MKS-u Tarnów 92:58, prowadząc od pierwszych minut meczu.

2005-09-26 3180 Autor:

Pierwsze koty za płoty

No i Liga ruszyła… Oficjalne otwarcie sezonu 2005 - 2006 nastąpiło w Rybniku - Orzepowicach. Mecz poprzedziła minuta ciszy, którą wszyscy zgromadzeni na hali uczcili pamięć Arka Gołasia…

2005-09-26 3294 Autor:

Victoria niepokonana

Niestety porażką zakończył się mecz Energetyka ROW Rybnik w rozgrywkach IV ligi 2. grupy śląskiej.

2005-09-24 3411 Autor:

W kosza amatorsko

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rybnickiej Amatorskiej Lidze Koszykówki sezonie 2005/2006.

2005-09-22 2804 Autor:

Pokonać Victorię

Kolejnym rywalem piłkarzy Energetyka ROW Rybnik w rozgrywkach IV ligi będzie Victoria Jaworzno.

2005-09-22 3568 Autor:

Udana inauguracja koszykarek

W spotkaniu inaugurującym pierwszoligowy sezon koszykarki RMKS Rybnik pokonały w Rzeszowie miejscowy MLKS 96:75.