Plaża Open - Rybnik 2019

Czwarty turniej cyklu Plaży Open dobiegł końca. Na żeńskiej ceremonii dekoracji na najwyższym stopniu podium znalazły się faworytki Agnieszka Adamek w parze z Izabelą Błasiak. Trofeum w turnieju mężczyzn zgarnęli jedni z najlepszych siatkarzy plażowych w kraju, Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak. Turniejowi oprócz emocji na boisku towarzyszyły zmienne warunki atmosferyczne.

Zobacz
2019-07-23 7739 Autor: Kamil Pastusiak - Plaża Open
Plaża Open - Rybnik 2019 (eliminacje)

Słoneczne przedpołudnie, deszczowe popołudnie – tak można podsumować pierwszy dzień turnieju na terenie kąpieliska Ruda. Plaża Open na dobre zadomowiła się w Rybniku, który jest czwartym miastem na trasie tegorocznej edycji.

Zobacz
2019-07-19 7141 Autor: Michał Walusza - Plaża Open
Lekkoatletyka: RMKS Rybnik w 25. OOM w Poznaniu

Reprezentanci RMKS-u Rybnik dzielnie walczyli w 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, będącej jednocześnie mistrzostwami Polski U-18. Najlepiej z nich spisał się Michał Kuligowski, który zdobył brązowy medal w biegu na 200m.

Zobacz
2019-07-14 4138 Autor: Materiały prasowe
MKSz Rybnik czwarty w DMPJ w szachach

W dniach 23.06-02.07.2019r. w Ustroniu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach. W zawodach wzięło udział po 10 drużyn Ekstraligi i I ligi, po 6 zawodników w każdej drużynie i dodatkowo rezerwowi. Zawodnikom towarzyszyło spore grono trenerów i opiekunów. W tych prestiżowych zawodach drużyna Miejskiego Klubu Szachowego w Rybniku zajęła wysokie 4. miejsce. Uzyskane miejsce tuż za podium to najlepszy wynik od 2008 roku.

Zobacz
2019-07-08 3070 Autor: Materiały prasowe
7. edycja imprezy biegowej Grill+Run=Fun

W sobotę 6 lipca w Palowicach odbyła się siódma edycja imprezy biegowej Grill+Run=Fun. Festiwal obejmował 8-godzinny ultramaraton „Szychtę na Gichcie”, Nordic Walking na dystansie 7,5 km oraz biegi dla dzieci im. Jacka Kostrzewy.

Zobacz
2019-07-08 3024 Autor: Materiały prasowe
Zdjęcia kibiców na meczu PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno

Mamy dla Was zdjęcia publiczności z dzisiejszego meczu PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno. Na stadionie przy ul. Gliwickiej gospodarze wygrali 47:43.

Zobacz
2019-07-07 6021 Autor: Arkadiusz Klimczak
PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno 47:43

W meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej Car Gwarant Start Gniezno 47:43. Punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu zgarnęli jednak gnieźnianie.

Zobacz
2019-07-07 4443 Autor: Arkadiusz Klimczak
Prezes Krzysztof Mrozek spotkał się kibicami żużla

W czwartek 4 lipca na stadionie przy ul. Gliwickiej zostało zorganizowane kolejne spotkanie prezesa KS ROW Rybnik SA, Krzysztofa Mrozka, z kibicami żużla.

Zobacz
2019-07-04 4358 Autor: ad
ME kobiet w softballu: Polska wygrała z Węgrami

W meczu mistrzostw Europy w softballu Polki podejmowały w Rybniku najsłabsze w grupie Węgierki. Biało-Czerwone nie zawiodły i wygrały bardzo pewnie 14:0.

Zobacz
2019-07-02 2623 Autor: Dominik Gajda
ME kobiet w softballu: Polska pokonała Danię

Po porażce z Irlandią na rozpoczęcie mistrzostw Europy polskie softballistki poprawiły sobie nastroje wygrywając na boisku przy ul. Partyzantów w Rybniku z reprezentacją Danii 7:0. Po pierwszym dniu rywalizacji Biało-Czerwone zajmują 4. miejsce w grupie C.