Galeria
Radość młodych rybniczan. Paruszowiec we wszystkich kolorach tęczy
W ostatnim dniu września odbyło się wydarzenie „Kolorowy Paruszowiec”, zrealizowane przez uczestników projektu „Chcemy robić trudne rzeczy” w ramach realizowanego przez Strefę WzW, wolnych z wyboru Rządowego Programu FIO. Wszystko miało charakter pikniku i skierowane było przede wszystkim do rodzin z dziećmi. Mieszkańcy mogli oglądac pracę i na bieżąco śledzić kolejne etapy tworzącego się kolorowe graffiti wykonane przez rybnickiego graficiarza Adama Wróbla. Każda rodzina natomiast mogła namalować farbami swój własny kolorowy obraz i wziąć tym samym udział w konkursie plastycznym z nagrodami. Zabawie, wspólnemu grillowaniu towarzyszyła muzyka. Punktem kulminacyjnym imprezy było jednoczesny wyrzut w powietrze kolorów holi. W momencie wyrzutu nad tłumem stworzyła się barwna chmura, która po chwili opadła kolorując wszystkich od stóp do głów.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej oglądane
Najwyżej oceniane
-
Osiedle w Chwałowicach jak z bajki! Błyszczy od światełek
+80 / -20 -
10 tys. światełek wokół domu. Do „Griswoldów Świerklan” przychodzą pielgrzymki
+45 / -18 -
Fajerwerki, Mikołaj i sąsiedzi. Jest nowe, sylwestrowe graffiti na bulwarach
+28 / -11 -
Nocne morsowanie na Pniowcu. Potem ognisko i kiełbaski
+33 / -18 -
Foczki i morsy kąpią się po świętach w zimnej wodzie
+27 / -13
Najczęściej komentowane
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert