zamknij

Galeria

Kandydaci w wyborach uzupełniających do senatu

12 marca o północy minął termin zgłaszania kandydatów w wyborach uzupełniających do senatu. Kandydata udało się zarejestrować 10 komitetom. Okręgowa Komisja Wyborcza sprawdza teraz poprawność złożonych podpisów poparcia. Zobacz kto będzie ubiegał się o fotel senatora w okręgu rybnickim.
Autor: Dominik Gajda, Dominika Kuśka, materiały prasowe 2013-03-13
Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 5

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (14):
 • ~krasnal9 2013-03-13
  09:47:25

  0 0

  Mam nadzieję że wygra ktoś, kto nie idze do senatu dla kasy, czyli Krzysztof Sajewicz.

 • ~leming 2013-03-13
  12:01:06

  0 0

  Ta galeria pojawia się i znika... jak dobrze że w tym rozdaniu wyleciała DB... znowu sami nauczyciele albo nieroby, ale dobrze że są lekarze. Oni przynajmniej robią coś pożytecznego, a ponieważ Piecha nic nie zrobił, to zagłosuję na Sajewicza.

 • ~morfeus12 2013-03-13
  15:27:26

  0 0

  Paweł Helis wyglądał tak w latach 70tych.

 • ~ 2013-03-13
  16:02:23

  0 0

  Tylko Janusz Korwin-Mikke. Każdy głos na innego kandydata (z całym szacunkiem dla kandydatów), będzie głosem straconym. Tu chodzi o przyszłość całej Polski, nie tylko Rybnika. Wierzę, że ludzie podczas kampanii wyborczej posłuchają co pan Janusz ma do powiedzenia. Jestem przekonany, że po jego wysłuchaniu nie będziecie mieć wątpliwości, by oddać na niego głos. Czas na prawdziwą prawice, w tym otaczającym i ogłupiającym nas lewicowym świecie.

 • ~leming 2013-03-13
  16:26:04

  0 0

  To może przytoczysz coś mądrego co może zaproponować wasz Korwin? Bo narazie to tylko słyszę, że jak usłyszę. Pytam gdzie konkrety? Sajewicz przynajmniej walczył o motor ratunkowy dla Rybnika, a korwin tylko sygnował nazwiskiem śmieszną akcję likwidacji straży miejskiej. Program iście godny zbawcy narodu.

 • ~ 2013-03-13
  16:47:50

  0 0

  Jest wiele mądrych spraw które ma do zaproponowania. Za mało miejsca by o nich wszystkich napisać. http://www.youtube.com/watch?v=dx-S1OTIRMw Pierwszy lepszy wykład z YouTuba, z tego miesiąca. Akurat tego nie widziałem, ale wiem że każdy jego wykład jest na poziomie i logiczny. Poświęć godzinę dla dobra i przyszłości Polski, i wysłuchaj co ma do powiedzenia. Przekonasz się, że całkiem inne wyobrażenie o nim miałeś do tej pory (a raczej wbiły Ci taką opinię media, dla których JKM jest śmiertelnym wrogiem). Jest masa informacji o jego wizji państwa (Prawicowe gazety np, Najwyższy czas, Uważam rze. Jego blog, filmy i wykłady na youtube, radio. Co tydzień od 2 lat odbywają się czaty na żywo, gdzie każdy może zadać jakie chce pytanie, i usłyszy na nie logiczną odpowiedz. Trzeba tylko chcieć się troszkę zainteresować.

 • ~Afordancja 2013-03-13
  22:38:20

  0 0

  No ładnie gość prosi aby przytoczyć coś konkretnego a otrzymuje obejrzyj sobie filmik "tego nie widziałem, ale wiem że każdy jego wykład jest na poziomie i logiczny", poświęciłem się dla dobra Polski i zobaczyłem... szkoda czasu.. taka tam sobie pogadanka, "narzekanka" i konkretów nie uraczysz, jak w wielu filmikach najpierw gadka o narodzie i społeczeństwie, później nic ciekawego jeśli chodzi o KONKRETY. No ale dowiedziałem się, że "wielu pije i ćpa dlatego, że będzie miało darmową opiekę", znałem wielu takich osób, i żaden raczej tak nie myślał ;) (ale to dygresja, bo przekaz, był oczywisty)

 • ~ 2013-03-13
  23:27:24

  0 0

  o Afordancja. Masz kandydatów, którego wybierzesz? :)

 • ~ 2013-03-13
  23:45:30

  0 0

  Bo go nie rozumiesz proste, nie każdy wykazuje się logiką. Ja tym linkiem dałem wędkę, a czy ktoś nią ryby złowi to zależy od niego. Ty jesteś jego wielkim przeciwnikiem, i tu nawet jakiekolwiek tłumaczenie jego programu mija się z celem. A o odrzuceniu 1000 głosów (35% całości) słyszałeś? Pamiętasz pewnie jak Ci pisałem o zagłuszaniu prawicy. To się dzieje na naszych oczach, ślepy by zauważył że pali im się pod nogami. I to jeden człowiek! W demokracji 2 osoby mogą go przegłosować. Gdy był posłem pierwszej kadencji, do sejmu dostały się 3 osoby UPR z Korwinem jako prezesem. Tylko 3 osoby miały taką siłę rażenia, że 4 czerwca 1992 odwołali cały rząd (po ustawie lustracyjnej, na czele nowego rządu stanął Waldemar Pawlak (PSL). Ta banda złodziei okrada nas od 20 lat, i przez te lata Korwin jako autor ustawy stał się wrogiem nr 1 dla tych komunistów i agentów w sejmie. Ale Tobie i tak wcześniej nadto starałem się wytłumaczyć, dalej popierasz tę złodziejską machinę.

 • ~Afordancja 2013-03-14
  08:36:31

  0 0

  @~Warmia (odpowiem w Twoim stylu) nic się nie uczysz i nie wyciągasz lekcji (jak niektórzy od 60 lat :P), i dalej kto ma trochę inne poglądy niż ty, od razu nie rozumie, nie myśli logicznie, jest socjalista i popiera złodziejska machinę itd., "jesteśmy tylko my sprawiedliwi i nasz guru(nie trzeba nawet wysłuchać jego slow bo wiemy ze mówi prawie i logicznie), wszystko inne jest czerwone i złe", jeszcze nic nie napisałeś konkretnego o tym programie po za sloganami. Z reszta jak teraz, ktoś prosi o KONKRETY a ty jakiś tendencyjny filmik mu pokazujesz, dajesz "wędkę"... pozostaje bez slow...Ostatnio jestem trochę zajęty ale coś mi się obiło o uszy o te 1000 podpisów. I co w związku z tym? Rozumiem, ze macie dowody, ze podpisy były jednak prawidłowe i idziecie na prokuraturę tak? Bo mam nadzieje, ze coś zrobicie a nie tylko na forach sobie ponarzekacie, jak to was ograniczają...

 • ~radius84 2013-03-14
  08:37:13

  0 0

  Zagłosujcie na PO, bo oni fajnie rządzą, albo na PIS oni będą lepsi.
  W każdym razie trzeba głosować na którąś z tych partii (PO, PIS, PSL, SLD) bo ich w telewizorze pokazują. ONI mówią prawdę i dużo robią ważnych rzeczy.
  Nie głosujcie na innych bo oni na pewno nic nie potrafią i jako nowi kandydaci nic nie chcą zrobić.
  Ja zagłosuję na PIS, bo o lepsze jutro modlę się do Jarosława Kaczyńskiego.
  AMEN.

 • ~el-mexico 2013-03-14
  18:23:39

  0 0

  A mnie się bardzo podobają poglądy Sajewicza. W ostatnich Nowinach mówił o tym że chce zrobić coś dla służby zdrowia... moim zdaniem najlepiej jakby został dyrektorem szpitala, ale może jako senator lepiej sobie poradzi i zrobi coś dla całego kraju. Jeśli będzie walczył tak jak o motor ratunkowy to na pewno zdziała dużo dobrego. Meksyk Cię popiera panie Sajewicz.

 • ~polaczyna 2013-03-14
  18:27:51

  0 0

  A mnie już się zmierzły te wybory... PO do luftu, Piecha nic darmozjad nie robi, Polok z partii RAŚ (co to niby nie jest partią), Kohutowa se nagrabiła akcją w kopalnii i szkolne... i na kogo tu głosować... ahh i jeszcze królik z Dobrych Bajek. Sajewicz nie robi tego dla kasy ani dla kariery, powinien wygrać.

 • ~ 2013-04-01
  21:18:37

  0 0

  Pan Sajewicz ma prosty plan wpadający w ucho prosty ale jak bardzo ważne elementy zawierający , myślę że wybór jest prosty! Jako jedyny kandydat jest na zdjęciach z żoną czyli wiadomo już ze podstawą jego siły w życiu jest rodzina!Wie jak wazne jezt zdrowie iżycie człowieka wiec i jego jakość w każdym wieku KRZYSZTOF SAJEWICZ TO JAK NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI CZŁOWIEK !

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak wypadnie reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy w Niemczech?

Oddanych głosów: 554