Żużlowe Mikołajki: zużyty sprzęt za jabłka

Rybnicki klub żużlowy zaprasza wszystkich sympatyków do warsztatu, gdzie do zgarnięcia będą m.in. opony, zębatki czy łańcuchy. Co trzeba będzie zrobić w zamian? Przynieść jabłka!

2020-11-30 10071 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Siatkówka, II liga: TS Volley Rybnik przed rundą rewanżową

Siatkarze TS Volley Rybnik zakończyli pierwszą rundę sezonu zasadniczego II ligi.

2020-11-29 6435 Autor: Adam Doliba
Academia Gorila Rybnik z medalami MP BJJ
0

Aż 10 medali podczas XVI Mistrzostw Polski BJJ wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Rybnik.

2020-11-29 11152 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS XBEST Rybnik przegrał w Sosnowcu
0

Nie udało się sprawić niespodzianki w Sosnowcu. W meczu 2 ligi lider RMKS XBEST Rybnik przegrał z niepokonanym Zagłębiem 65:90. Na porażce rybniczanek zaważyła fatalna czwarta kwarta.

2020-11-29 7457 Autor: tora
ROW 1964 Rybnik: szczęśliwy remis w Zielonej Górze na zakończenie rundy jesiennej
1

W ostatniej kolejce rundy jesiennej piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 2:2, choć do przerwy przegrywali 0:2.

2020-11-28 7395 Autor: Adam Doliba
Szermierka: II Puchar Polski Juniorów w Rybniku
0

W dniach 28-29 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się II Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.

2020-11-27 4748 Autor: Adam Doliba
XVI Bieg Barbórkowy przesunięty na kwiecień
0

W tym roku nie odbędzie się tradycyjny Bieg Barbórkowy organizowany przez MOSiR Rybnik.

2020-11-27 9947 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS XBEST Rybnik gromi Racibórz w II lidze koszykówki
0

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik rozgromiły RKK AZS Racibórz 104:18 w II lidze koszykówki. Co warte podkreślenia, dzięki znakomitej obronie straciły najmniej punktów w meczu od początku sezonu.

2020-11-26 5934 Autor: Tomasz Raudner
W starciu dwóch Volleyów lepsi rybniczanie
0

W zaległym meczu 7. kolejki II ligi TS Volley Rybnik podejmował swojego imiennika z Miasteczka Śląskiego.

2020-11-26 5039 Autor: Adam Doliba
Potknięcie Pierwszego Chwałowice w klasie okręgowej
0

W meczu na szczycie w rybnickiej grupie klasy okręgowej Płomień Połomia lepszy od Pierwszego Chwałowice.

2020-11-23 8645 Autor: Adam Doliba