Kejza Team Rybnik: medale mistrzostw Węgier
0

Weterani z Kejza Team Rybnik nie odpuszczają. W Szazhalombatta k. Budapesztu odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Węgier w judo w kategorii Masters.

2017-03-31 8287 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik przegrał w Bytomiu (wideo)
2

W 24. kolejce II ligi piłkarze ROW-u przegrali na wyjeździe z Polonią Bytom 0:2.

2017-03-31 10329 Autor: Adam Doliba
Taekwon-do: Dominik Henzel najlepszy w el. do MP
5

Ekipa Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete wróciła z workiem 26 medali z Kłobucka, gdzie odbywały się I Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych Makroregionu Śląskiego i Małopolskiego oraz Taekwon-do Cup 2017 dla młodszych zawodników.

2017-03-31 12057 Autor: Adam Doliba
VIII Rybnicki Półmaraton Księżycowy: jakie opłaty?
0

Tylko do końca marca można zgłaszać swój udział w VIII Rybnickim Półmaratonie Księżycowym wykorzystując promocyjną cenę 50 zł.

2017-03-30 8255 Autor: Adam Doliba
Judo: 3 brązowe medale Polonii w Suchym Lesie
0

W Suchym Lesie 458 zawodników (148 dziewczyn i 310 chłopców) stanęło w miniony weekend do rywalizacji o medale w Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w judo.

2017-03-30 8356 Autor: Adam Doliba
W Ostrawie najlepiej boksowały dziewczyny
0

W sobotę w Ostrawie został rozegrany mecz bokserski pomiędzy Morawami i Śląskiem. Rywalizowali kadeci i juniorzy.

2017-03-29 8177 Autor: Adam Doliba
Szachy: rybniczanki na podium mistrzostw Polski
1

Pochodzące z Rybnika Monika Soćko i Karina Szczepkowska stanęły na podium zakończonych dziś w Warszawie mistrzostw Polski w szachach.

2017-03-29 11564 Autor: Adam Doliba
Silesiaman Triathlon 2017 również w Rybniku
0

Już po raz czwarty w pierwszy weekend kwietnia rusza cykl zawodów pod nazwą Silesiaman Triathlon. Zawody od kilku lat skupiają zwolenników tej multidyscyplinarnej konkurencji z całej Polski.

2017-03-29 10902 Autor: ad
RALK: udany pościg Clothes Brothers
0

Zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki mają za sobą mecze rewanżowe pierwszej rundy play-off.

2017-03-28 6397 Autor: Adam Doliba
Cztery złote medale Anny Dudy w Tychach
1

W miniony weekend w Tychach odbyły się zawody pływackie z cyklu Grand Prix Polski Masters.

2017-03-28 9363 Autor: Adam Doliba