2

Baseball: drugie miejsce młodzików Laury w Ostrawie

Drużyna Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Laura Rybnik zajęła drugie miejsce w turnieju w Ostrawie.

2014-04-30 5581 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Miniżużel: Igor Kopeć-Sobczyński ze „Złotą Lampką Górniczą” i „Złotym Kilofkiem”

Za nami żużlowcy weekend na minitorze w Chwałowicach, który zdominował Igor Kopeć-Sobczyński ze Stali Toruń.

2014-04-30 6597 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MG Rally Group: wypracowali dużą przewagę i zajęli drugie miejsce

Załoga MG Rally Group, nad którą patronat medialny sprawuje nasz portal, zajęła drugie miejsce w klasie K-3 w Konkursowej Jeździe Samochodem „Kędzierzyn 2014”.

2014-04-29 3974 Autor: ad
0

Black Shadows Rybnik: drugie miejsce na inaugurację sezonu

W Rudzie Śląskiej odbył się pierwszy turniej Amatorskiej Ligi Paintballowej, w którym rywalizowały dwa składy rybnickich „Cieni”.

2014-04-28 4984 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
10

Sensacja w Łęcznej! Energetyk ROW pokonał wicelidera (wideo - zobacz skrót meczu)

Takiego wyniku w Łęcznej chyba nikt się nie spodziewał! Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry! Warto dodać, że rybniczanie od 62 minuty grali w osłabieniu.

2014-04-27 13043 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
2

Wygrany sparing rybnickich żużlowców. Dwa defekty „Szuminy”

W dzisiejszym treningu punktowanym ŻKS ROW Rybnik wygrał z Włókniarzem Częstochowa 47:37.

2014-04-27 6040 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Marta Noga w akcji (z prawej)
1

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Ultimate Frisbee: Marta Noga kapitanem reprezentacji Polski

Aż 7 osób z Rybnika i okolic zostało powołanych do kadry Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Ultimate Frisbee we Włoszech, które zostaną rozegrane w dniach 20-26 lipca.

2014-04-25 8589 Autor: Adam Doliba
0

Miniżużel: weekend z Rybkami

MKMŻ Rybki Rybnik organizuje w najbliższy weekend dwie ciekawe imprezy.

2014-04-24 4611 Autor: Adam Doliba
0

ŻKS ROW: dwa sparingi z Włókniarzem

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych ŻKS ROW Rybnik i KantorOnline Włókniarz Częstochowa rozegrają dwa treningi punktowane.

2014-04-24 4741 Autor: Adam Doliba
1

Octagon Team: Sandra Pniak mistrzynią świata w Abu Dhabi. „Ten sukces jest niespodziewany i wspaniały”

Reprezentantka rybnickiego klubu Octagon Team, Sandra Pniak, została mistrzynią świata w brazylijskim jiu-jitsu.

2014-04-25 6335 Autor: Adam Doliba