Przed nami kolejne zawody siłowe WIP, czyli wyciśnij i przysiądź.

Pływalnia w Boguszowicach: będą nurkować na wstrzymanym oddechu

MOSiR Rybnik zaprasza na Barbórkowy Puchar Śląska we freedivingu.

2011-11-30 4697 Autor: Adam Doliba
Czarne Fidosy
0

RALP: podsumowali sezon podczas uroczystej gali

Za nami uroczysta gala wręczenia pucharów za sezon 2011 w Rybnickiej Amatorskiej ekstraLidze Piłkarskiej RALP, podczas której spotkali się przedstawiciele drużyn, sędziów oraz osób na stałe związanych z środowiskiem ligi.

2011-11-29 5927 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 7561 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
RALK: Butimex wygrał aż 98 punktami!
0

Przedostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki przyniosła pięć spotkań, w których nie działo się nic specjalnego. Wygrywali faworyci i tylko od czasu do czasu niektóre drużyny, szkoda, że tylko przez kilka minut, pokazywały trochę dobrej, ciekawej gry.

2011-11-29 4778 Autor: Andrzej Gajos - RALK
0

TS Volley: zacięty pojedynek w Opolu i tylko 1 punkt

Po wyrównanym pojedynku rybniccy siatkarze przegrali w Opolu 2:3.

2011-11-28 3860 Autor: Lech Kowalski - TS Volley Rybnik
Amatorska Liga Siatkówki: kolejka cudów
0

Typerzy napisali, że była to kolejka cudów. Pierwsze zwycięstwo Kredytów i to od razu za trzy punkty! Dwójka Świerklany rozbita na Piaskach! A w drugiej lidze formuje się bardzo wyrównana czołówka.

2011-11-28 3998 Autor: ALS
Nie udała się wyprawa rybnickich koszykarek do Krakowa
3

KK ROW: rybniczanki bez szans w Krakowie. Sensacja w Toruniu!

W 10. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Krakowie z Wisłą Can Pack 56:80.

2011-11-26 6728 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl