Od listopada zeszłego roku odeszło kilku znanych i zasłużonych dla Subregionu Zachodniego ludzi sportu.

2008-10-31 5554 Autor: Jerzy Szczygielski
0

HLB: Zacięte widowisko

Mecz pomiędzy zespołami Tenneco Automotive, a marketem OBI był spotkaniem otwierającym III kolejkę zmagań Halowej Ligi Biznesu.

2008-10-31 4909 Autor: Marcin Maguda
ALS: Celował w sędziego
0

Kolejna runda Amatorskiej Ligi Siatkówki przyniosła kilka ciekawych rozstrzygnięć.

2008-10-30 4810 Autor: ALS
RALP: Walczą o Puchar
0

W miniony weekend rozpoczęła się I runda rozgrywek o Puchar Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej.

2008-10-30 3752 Autor: ad
Marat najlepszy w Lidze ROW
0

Swoje rozgrywki zakończyła piłkarska Amatorska Liga ROW. Mistrzem został Marat Rybnik.

2008-10-29 5269 Autor: Adam Doliba
RALK: Bez ostatniej kropli...
0

Trzecia kolejka Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki odbyła się w nieco okrojonym składzie. W niedzielę nie zagrała drużyna Do ostatniej kropli... .

2008-10-29 3711 Autor: Andrzej Gajos
Sukces w Mistrzostwach Śląska
0

Najmłodsi siatkarze TS Volley sprawili dużą niespodziankę wygrywając turniej w Raciborzu.

2008-10-29 3619 Autor: Redakcja
MKKS: Fatalna druga połowa
0

Nie udał się wyjazd rybnickich koszykarzy do Opola. Mimo, że  MKKS po I połowie prowadził 47:36, ostatecznie przegrał 61:80.

2008-10-28 3390 Autor: ad, źródło: MKKS
Kadeci TS Volley idą jak burza
2

Kadeci TS VOLLEY Rybnik wygrali czwarty mecz w sezonie i bez straty seta prowadzą w tabeli.

2008-10-28 3654 Autor: Mateusz Pyszny
0

Ju jitsu: Jeden za wszystkich...

W Mysłowicach odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody dzieci i młodzieży w ju jitsu.