Jadą po medal
0

Rybnickie „Rekiny” kolejny raz bez większych problemów pokonały Lokomotiv Daugavpils. Tym razem 54:36.

2008-08-31 3497 Autor:
Lider z jednym meczem mniej
0

W czwartej kolejce III ligi Energetyk ROW Rybnik pokonał Victorię Chróścice 1:0. Kibice natomiast żyją już meczem z Ruchem Radzionków. Przygotowali nawet zapowiedź video.

2008-08-30 3397 Autor:
Trzy niedziele z żużlem
0

W najbliższą niedzielę RKM zmierzy się w Rybniku z Lokomotivem Daugavpils.

2008-08-29 3519 Autor:
Pierwszy punkt
0

Po wakacyjnej przerwie swoje rozgrywki wznowiła Rybnicka Amatorska Liga Piłki Nożnej.

2008-08-28 3813 Autor:
Czarne chmury nad Rekinami
9

Prezes Rybnickiego Klubu Motorowego oznajmił, że w klubie może zabraknąć pieniędzy na przystąpienie do rozgrywek w 2009 roku.

2008-08-27 5627 Autor:
Liga w kapsle
0

Kto z nas nie grał w kapsle? Szansę na powrót do zabawy z dzieciństwa będziemy mieli przy okazji kolejnej akcji z cyklu „PieM PROJEKT zaprasza...”.

2008-08-27 3931 Autor:
Pewne zwycięstwo
0

Bez niespodzianki zakończył się dzisiejszy mecz RKM-u z Kolejarzem Rawicz. „Rekiny” wygrały na własnym torze 54:35.

2008-08-24 4119 Autor:
Trafił syn trenera
1

Energetyk ROW Rybnik pokonał kolejnego rywala. W III kolejce podopieczni Franciszka Krótkiego wygrali na własnym boisku ze Skalnikiem Gracze aż 6:0.

2008-08-23 3635 Autor:
Walka o utrzymanie
0

W najbliższą niedzielę kolejny mecz ligowy rozegrają rybnickie „Rekiny”. Tymczasem Patryk Pawlaszczyk i Michał Mitko awansowali do finału Srebrnego Kasku.

2008-08-22 2879 Autor:
Co pokaże Skalnik?
0

Po dwutygodniowej przerwie na boiska III ligi wracają piłkarze Energetyka ROW Rybnik.